Connect with Us

Bixhoz me dashurinë/ Anika mëson kush është babai i saj, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Bixhoz me dashurinë/ Anika mëson kush është babai i saj, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Rup bën plan të ndajë Anikën dhe Shivain. Vir arrestohet nga policia. Rup fut në kurth Texhin, Shaktin, Pinkin, Xhanvin dhe i dërgon në vendin e fabrikave. Shivai shkon atje gjithashtu dhe përballet me ta. Shivai akuzon familjarët për vrasjen e babait të Zvetlanës dhe djegien e fabrikave. Rup përballet me familjarët Oberoi dhe i kërcënon. Shivai kupton se Rup ka qëllime të këqija. Ai përpiqet të gjejë të dhëna për familjen e tij por përfundon duke zbuluar familjen e vjetër të Anikës.

Shivai mëson se kush është babai i Anikës. Ai vendos t’i tregojë të vërtetën Anikës dhe e çon në shtëpinë e vjetër. Anika mëson se babai i saj ka vdekur. Ajo i tregon Shivait historinë e familjes. Rup i tregon Shivait se fabrikat i dogji babai i Anikës. Pinki e pranon Anikën kur mëson identitetin e saj. Rup i kërkon Shivait të ndahet nga Anika dhe të martohet me një vajzë tjetër. Në të kundërt Rup do i tregojë Anikës që babai i saj ishte shkaktar i tragjedisë së fabrikave.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Jepni më shumë se ç’duhet për partnerin/ Shenjat që tregojnë se po jetoni një marrëdhënie toksike

Publikuar

-

Nga

Marrëdhëniet toksike mund të bëjnë të ndiheni të palumtur, zvogëlojnë vetëvlerësimin tuaj, madje bëjnë që ju të mendoni nëse e meritoni të jeni të dashuruar. Por ajo që është më e keqja e të gjithave është se kjo ndodh pa e vënë re aspak. Për shembull ju do të doni të shkoni gjithnjë e më […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

9 veprimet e turpshme që nuk duhet të bëni në vendet e huaja

Publikuar

-

Nga

Thënia e vjetër, “Kur jeni në Romë, bëni siç bëjnë romakët”, vazhdon të jetë e vërtetë kudoKur udhëtoni në një shtet tjetër, duhet të tregoni kujdes dhe të mësoni të gjitha gjërat që duhet të bëni dhe nuk duhet të bëni. Është më shumë e përshtatshme të dini ato që nuk duhet të bëni në […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Partnerë perfekt/ 7 arsyet pse meshkujt gjermanë janë idealët për vajzat

Publikuar

-

Nga

Përkufizimi i burrit ideal ndryshon nga një vend në tjetrin, por ka disa cilësi të ngjashme që shumica e grave i shohin jashtëzakonisht të dëshirueshme. Shpatullat e gjera, trup i gjatë dhe një stil të bukur veshje  janë disa prej tipareve që gratë shikojnë dhe pëlqejnë tek një mashkull. Por më e rëndësishmja, dëshirojnë dikë […]

LEXO TE PLOTE