Connect with Us

E ‘braktisin’ të gjithë avokatët/ Reperja shqiptare merr vendimin drastik

Kryesore Show Biz

E ‘braktisin’ të gjithë avokatët/ Reperja shqiptare merr vendimin drastik

Publikuar

-

Ngjarja e bujshme e pak muajve me parë, ku Loredana akuzua nga një çift zviceran u komentua shumë në mediat jo vetëm shqiptare, por edhe zvicerane. Siç duket së fundmi ka disa zhvillime nga çështja në fjalë pasi  dy avokatët që Loredana kishte marr për çështjen e saj nuk do ta përfaqësojnë më reperen.

Sipas medias zvicerane “20min.ch”, Loredana tashmë ka zgjedhur të përfaqësohet nga një avokat zviceran i cili quhet Thomas Fingerhuth, i cili së fundmi ka folur për rastin e Loredanës.

“Unë mendoj se Loredana donte një avokat që nuk vjen nga i njëjti vend dhe që ka distancë më shumë nga prokurori”, tregoi ai teksa tha se bashkëpunimi me reperen është i mirë.

“Unë do të bëj gjithçka që mund të parandaloj Loredanën nga ndjekja penale dhe pres që të gjej zgjidhje të tjera.”, tha ai./Burimi:Gazeta Blic

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: