Connect with Us

“Shumë njerëz dyshojnë tek ne”/ Modelja seksi martohet me të dashurin 17 vite më të ri

Kryesore Show Biz

“Shumë njerëz dyshojnë tek ne”/ Modelja seksi martohet me të dashurin 17 vite më të ri

Publikuar

-

Të lidhur që në fillim të vitit 2018 , modelja seksi Heidi Klum dhe partneri i saj 17 vite më i ri në moshë, Tom Kaulitz, janë kurorëzuar me martesë.

Ata kanë zgjedhur datën 22 për martesën e tyre, pasi thuhet se kjo është data e takimit të parë të çiftit.

Sipas “People”, gjithçka ka ndodhur në mënyrë konfidenciale në Kaliforni, por të pyetur në lidhje me martesën, përfaqësuesit e Tom-it dhe Heidi-t nuk kanë preferuar të zbulojnë asgjë.

Modelja 46-vjeçare dhe partneri i saj 29-vjeç u panë për herë të parë së bashku si çift në publik në eventin ‘amFAR Gala’, vitin e kaluar.

Kujtojmë se kjo është martesa e tretë për modelen Heidi Klum, e cila më herët ka treguar se nuk e vret mendjen aspak për moshën e partnerit të saj.“I dashuri im është shumë vite më i ri se unë. Shumë njerëz dyshojnë tek ne dhe janë kuriozë. Vetëm në të tilla raste ma përplasin moshën në fytyrë dhe vetëm në të tilla raste duhet të jap llogari në lidhje me diferencën. Në të kundërt, s’e vras shumë mendjen. Thjesht duhet të jetosh jetën tënde, pa vrarë shumë mendjen se çfarë thonë të tjerët. Në të kundërt, përfundon me më shumë rrudha.”- është shprehur Heidi për “InStyle”.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: