Connect with Us

Vrasje të vogla/ Elif zbulon arsyen pse e urren Ojan, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Vrasje të vogla/ Elif zbulon arsyen pse e urren Ojan, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Oja merr sërish dosjen e vetëvrasjes dhe bëhet keq. Arzu dhe Enver drekojnë në një restorant. Në të njëjtin vend shkon edhe Burxhu. Arzu nuk e duron dot Burxhun pranë saj. Enver i kërkon menaxherit të përzërë Burxhunë. Burxhu nxehet me Arzun dhe telefonon Mehmetin por ai nuk i përgjigjet. Burxhu i tregon mikeshës së saj se i mungon shumë Mehmeti. Ajo shkon pranë shtëpisë së Arzus dhe e sheh nga larg. Burxhus i vjen inat që Arzu rrethohet me dashuri nga fëmijët e saj. Oja i tregon Elifit shqetësimet që ka.

Elif ka qenë shumë xheloze për Ojan në kohën e gjimnazit. Ajo ka pranuar të bashkëpunojë me Merven pasi Oja ka fituar gjithashtu punën që Elif ëndërronte në spital. Elif i injekton sërish gjilpërë Ojas. Oja ndihet e lumtur duke menduar se ka shpresa që të bëhet nënë. Merve shkon për vizitë në shtëpinë e Ojas dhe prezantohet me Elifin sikur nuk e njeh. Edip i shpreh dashurinë Merves.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Jepni më shumë se ç’duhet për partnerin/ Shenjat që tregojnë se po jetoni një marrëdhënie toksike

Publikuar

-

Nga

Marrëdhëniet toksike mund të bëjnë të ndiheni të palumtur, zvogëlojnë vetëvlerësimin tuaj, madje bëjnë që ju të mendoni nëse e meritoni të jeni të dashuruar. Por ajo që është më e keqja e të gjithave është se kjo ndodh pa e vënë re aspak. Për shembull ju do të doni të shkoni gjithnjë e më […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

9 veprimet e turpshme që nuk duhet të bëni në vendet e huaja

Publikuar

-

Nga

Thënia e vjetër, “Kur jeni në Romë, bëni siç bëjnë romakët”, vazhdon të jetë e vërtetë kudoKur udhëtoni në një shtet tjetër, duhet të tregoni kujdes dhe të mësoni të gjitha gjërat që duhet të bëni dhe nuk duhet të bëni. Është më shumë e përshtatshme të dini ato që nuk duhet të bëni në […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Partnerë perfekt/ 7 arsyet pse meshkujt gjermanë janë idealët për vajzat

Publikuar

-

Nga

Përkufizimi i burrit ideal ndryshon nga një vend në tjetrin, por ka disa cilësi të ngjashme që shumica e grave i shohin jashtëzakonisht të dëshirueshme. Shpatullat e gjera, trup i gjatë dhe një stil të bukur veshje  janë disa prej tipareve që gratë shikojnë dhe pëlqejnë tek një mashkull. Por më e rëndësishmja, dëshirojnë dikë […]

LEXO TE PLOTE