Connect with Us

E krahason me Cardi B/ Reperja e famshme “degjeneron” komentuesin

Kryesore Show Biz

E krahason me Cardi B/ Reperja e famshme “degjeneron” komentuesin

Publikuar

-

Reperja e famshme Nicky Minaj është përfshirë shumë herë në skandale me këngëtaret e tjera.

Një nga perosnat i cili iu kundërvu ashpër ishte producneti i njohur Jermaine Dupri. Në një intervistë për people ai i quajti Nicky Minaj dhe Cardi B striptiste.

Reagimi i reperes Minaj ishte i menjëhershëm. Ajo u shpreh se bënte rep për veten e saj dhe pohoi se reperet që kanë një stil ndryshe nuk mbështeten nga askush.

Pas deklaratës së saj në “Twitter” ka patur shumë reagime ku një ndjekës ka reaguar shumë keq duke e akuzuar reperen që si ajo dhe Cardi nuk i kanë mbështetur asnjëherë repret e reja. Për Minaj kjo ka qenë e tepërt dhe ka nisur të ofendojë fansin pa ndalur.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: