Connect with Us

“Bëjini dhuratë një vëlla, jo qen e mace”/ Besi dhe Xhensila “kritikohen” për ditëlindjen e vajzës së tyre

Kryesore Show Biz

“Bëjini dhuratë një vëlla, jo qen e mace”/ Besi dhe Xhensila “kritikohen” për ditëlindjen e vajzës së tyre

Publikuar

-

Disa ditë më parë çifti shumë i komentuar i showbizzit shqiptar festoi ditëlindjen e parë të vajzës së tyre, Ajkës e cila bëri bujë dhe vazhdon të flitet edhe në diten e sotme.  Pas disa fotosh nga festa, Bes Kallaku tregoi dhuratën e Ajkës, i cili ishte një qen që kishte kushtuar rreth 1500 euro.

Kjo nuk i pëlqeu fansave të ciftit dhe u hasën me kritika për arsye të ndryshme. Së pari,  një ndër komentet më të pëlqyera në postimin e fundit të Xhensilës, shkruan: “E trishtë. Ai fëmijë s’ia ka idenë ç’po ndodh. Ato para që ke shpenzuar mund t’ua kishe dhënë atyre që kanë nevojë.”

Një tjetër komentues në profilin e Besit ndan të njëjtin sentiment dhe shkruan: “Ndalo pak dhe mendo! Të kujton gjë kjo shprehje. Edhe sikur thashë, ju jeni të parët që nuk ndaloni të mendoni dhe bëni demek jeni kaq të dhimbshëm karshi të varfërve.”

 

 

Në po të njëjtën temë, të tjerë kritikuan praninë e lepujve dhe ponit në festën e ditëlindjes, duke shkruar se kafshët s’janë për fëmijë të vegjël, aq më pak në kafaze.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: