Connect with Us

Vrasje të vogla/ Ojas ja mbyllin klinikën dhe Elif i merr vendin, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Vrasje të vogla/ Ojas ja mbyllin klinikën dhe Elif i merr vendin, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Edip shkon në shtëpinë e Merves dhe i lë të kuptojë se e dashuron. Merve nuk e pranon dashurinë e Edipit dhe i shmanget atij. Tajlan i thotë Mehmetit të mos dorëzohet për ta rifituar Arzun. Mehmet vendos të marr ndihmën e Pelinit për tu bashkuar me Arzun. Pelin pranon por sipas rregullave të saj. Merve vëzhgon Ojan dhe Elifin. Oja e humb kontrollin e makinës dhe për pak sa nuk bën aksident teksa me të ndodhet Elif.

Elif frikësohet dhe i kërkon Ojas të zbresë. Ajo merr një telefonatë dhe gëzohet pasi fiton punën në spital. Mehmet shkon në shtëpi dhe gatuan për familjen. Arzu habitet me ndryshimin e Mehmetit. Pelin i thotë Mehmetit t’i kërkojë falje Enverit. Inxhi këshillon Ojan të ruhet nga Elif. Mehmet shkon i kërkon falje Enverit. Oja merr ankesë në klinikë. Ajo nxehet dhe ja mbyllin klinikën. Oja vendos të pranojë ofertën për të punuar në spital por pasi mësojnë për ngjarjet e fundit nuk e pranojnë. Oja mëson se vendin e saj do e zërë Elif.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Nuk arrijnë dot t’i fshehin emocionet/ 4 fakte interesante që nuk i dinit rreth shenjës së Gaforres

Publikuar

-

Nga

Gaforret kanë tendëncën të analizojnë çdo situatë. Gaforret janë shumë kuriozë dhe duan të dinë çdo gjë rreth gjithçkaje. Kur duhet të marrin një vendim të rëndësishëm ata janë në agoni për orë, ditë apo edhe javë të tëra duke peshuar anët negative dhe pozitive të këtij vendimi. I frikësohen shumë refuzimit nga njerëzit që […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Manipulues dhe kokëfortë/ Tiparet më negative për çdo shenjë të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Dashi Demi ka tendencën që ti bëjë gjërat në mënyrë shumë impulsive për shkak se edhe si natyrë është shumë impulsive. Nëse diçka nuk ka të bëjë me idenë e tyre atyre nuk u intereson aspak kjo gjë. Demi Ata janë shumë posesivë, materialist dhe dembelë. Ndonjëherë duhet forcë tu mësosh atyre rregullat pasi janë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Nuk kursejnë aspak/ 3 faktet që nuk i dinit rreth shenjës së Demit

Publikuar

-

Nga

Një nga tiparet më të mira të Demit është se janë shumë të qetë. Në përgjithësi Demi është një nga shenjat më të qeta të zodiakut. Tokai  ndihmon ata që të qëndrojnë të qetë në situata stresuese. Nuk është  një shenjë dembele Ata punojnë shumë për të qenë në gjendje të jetojnë jetën me luksin […]

LEXO TE PLOTE