Connect with Us

“Më mirë e çmendur sesa një k*çkë”/ Modelja e famshme “sulmohet” nga ish kunata

Kryesore Show Biz

“Më mirë e çmendur sesa një k*çkë”/ Modelja e famshme “sulmohet” nga ish kunata

Publikuar

-

Pas ndarjes së modeles së famshme Kendall Jenner nga Ben Simmons, motra e këtij të fundit ka shpërhtyer në komente ofenduese ndaj Kendall.

Liv Simmons ka bërë një postim duke thumbuar modelen ku shkruan: “Unë nuk e kam menduar ndonjëherë që të bëhem e famshme duke dalë me një atlet”, pasi flitet se Jenner është në një romancë dashurie me Kyle Kuzma.

Pas kësaj ajo e quan modelen k*çkë. “Unë preferoj më mirë të jem e çmendur se sa një kuçkë”, shkruan Liv.

Këto fjalë kanë ngjallur komente tek fansat e Kendall, të cilët e quajnë Liv të çmendur. Ata i kërkojnë ish-it të modeles të kontrollojë të motrën pasi ajo është duke folur budalliqe.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: