Connect with Us

U shpërfytyrua me acid nga ish i dashuri/ Partneri ish miss-it bën gjestin prekës

Kryesore Show Biz

U shpërfytyrua me acid nga ish i dashuri/ Partneri ish miss-it bën gjestin prekës

Publikuar

-

Ish miss Italia Gessica Notaro është një nga vajzat më të komentuara për shkak të ngjarjes ku u sulmua nga ish i dashuri i saj në vitin 2017.

Gessica mbeti e shpërfytyruar pasi ish i dashuri i hodhi acid në fytyrë, i cili tashmë është i dënuar me 15 vite burg.

Gessica i është nënshtruar shumë ndërhyrjeve kirurgjikale në fytyrë për të rregulluar disi pamjen, por njëri sy ka mbetur shumë i dëmtuar saqë ish misi detyrohet ta mbulojë me fashë.

I dashuri i saj aktual Marco ka bërë një gjest mjaft prekës në lidhje me këtë, pasi për të nbështetur të dashurën e tij ka mbuluar dhe ai syrin.

Forca dhe guximi me të cilin u përball me dhjetra operacione kirurgjikale dhe këmbëngulja e madhe për të fituar drejtësinë, e bëri Gessica Notaron një simbol të grave të cilat kanë rënë viktima të dhunës.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: