Connect with Us

Vrasje të vogla/ Oja mëson se është shtatzënë, ja ç’do ndodh sot

Life Style

Vrasje të vogla/ Oja mëson se është shtatzënë, ja ç’do ndodh sot

Publikuar

-

Oja bën analizat për të mësuar me çfarë e ka helmuar Elif. Ajo gëzohet kur mëson nga analizat se ka mbetur shtatzënë. Oja është e lumtur dhe feston me Ilhanin. Ata përgatisin një plan kundër Elifit. Ilhan shpërndan disa fletëpalosje në konferencën e Elifit dhe të ftuarit shokohen kur mësojnë krimin që ajo i ka bërë Ojas. Elif turpërohet dhe del nga konferenca me nerva. Oja e zë në befasi dhe kërcënon Elifin. Oja i thotë Elifit të telefonojë Merven dhe t’i thotë se ajo ka vdekur. Elif detyrohet të bashkëpunojë me Ojan dhe bën siç i thotë ajo.

Serhan mërzitet pas largimit të Ojas. Merve gjen rastin për tu rikthyer me Serhanin dhe i shkon në shtëpi. Merve e gjen Serhanin të shkatërruar dhe mendon se ai ka marrë lajmin e vdekjes së Ojas. Oja takohet me mamanë e Serhanit dhe i tregon që e di lojën e saj dhe të Merves. Serhan dhe Merve kalojnë një ditë në fshat me Milën. Merve kujton fillimet e lidhjes me Serhan dhe shtatzëninë. Ajo përpiqet t’ja kujtojë edhe Serhanit kohët që kanë kaluar bashkë. Oja është shumë e lumtur që është shtatzënë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Nuk arrijnë dot t’i fshehin emocionet/ 4 fakte interesante që nuk i dinit rreth shenjës së Gaforres

Publikuar

-

Nga

Gaforret kanë tendëncën të analizojnë çdo situatë. Gaforret janë shumë kuriozë dhe duan të dinë çdo gjë rreth gjithçkaje. Kur duhet të marrin një vendim të rëndësishëm ata janë në agoni për orë, ditë apo edhe javë të tëra duke peshuar anët negative dhe pozitive të këtij vendimi. I frikësohen shumë refuzimit nga njerëzit që […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Manipulues dhe kokëfortë/ Tiparet më negative për çdo shenjë të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Dashi Demi ka tendencën që ti bëjë gjërat në mënyrë shumë impulsive për shkak se edhe si natyrë është shumë impulsive. Nëse diçka nuk ka të bëjë me idenë e tyre atyre nuk u intereson aspak kjo gjë. Demi Ata janë shumë posesivë, materialist dhe dembelë. Ndonjëherë duhet forcë tu mësosh atyre rregullat pasi janë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Nuk kursejnë aspak/ 3 faktet që nuk i dinit rreth shenjës së Demit

Publikuar

-

Nga

Një nga tiparet më të mira të Demit është se janë shumë të qetë. Në përgjithësi Demi është një nga shenjat më të qeta të zodiakut. Tokai  ndihmon ata që të qëndrojnë të qetë në situata stresuese. Nuk është  një shenjë dembele Ata punojnë shumë për të qenë në gjendje të jetojnë jetën me luksin […]

LEXO TE PLOTE