Connect with Us

“Gabimi më i madh në jetën time”/ Rezarta Shkurta e pranon publikisht

Kryesore Show Biz

“Gabimi më i madh në jetën time”/ Rezarta Shkurta e pranon publikisht

Publikuar

-

Prej vitesh nuk e shohim në ekran, por nuk mungon kurrsesi në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për Rezarta Shkurtën, e cila është një prej fotografeve më të preferuara të vipave.

Para pak orësh Rezarta Shkurta ka postuar në rrjetin social në Instagram një foto të bërë me aplikacionin snap chat, por ajo që tërheq më shumë vëmendjen është shënimi që ka shkruar mbi të.

“Shënim për mamin: E di që ma kontrollon Instagramin, qetësohu nuk kam shpuar vërtetë hundën,”-shkruan ajo.

Pas këtij publikimi i ka ardhur me shpejtësi mesazhi nga nëna e saj, e cila i shkruan: “S’të ka lënë mendja besoj”.

Rezarta Shkurta vendosi të thonte publikish se ka gabuar, që ka sjellë nënën e saj në rrjete sociale. “Sigurisht s’do mungonte përgjigja. Gabimi më i madh që kam bërë në jetë…I kam hapur mamit Instagram. Ju që jeni ende në kohë, mos e bëni ju lutem,”- shkruan Rezarta Shkurta bashkëngjitur mesazhit të nënës së saj.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: