Connect with Us

Merve sigurohet që Oja ka vdekur/ Çfarë do të ndodhë në serinë e sotme të “Vrasje të vogla”?

Life Style

Merve sigurohet që Oja ka vdekur/ Çfarë do të ndodhë në serinë e sotme të “Vrasje të vogla”?

Publikuar

-

Tajlan sheh Pelinin duke biseduar me Mehmetin dhe bëhet xheloz. Merve pret që të përhapet lajmi i vdekjes së Ojas. Pelin afrohet me Arzun dhe mëson se ajo ka akoma ndjenja për Mehmetin. Oja dhe Merve shkojnë në të njëjtin spital.

Oja dëgjon për herë të parë rrahjet e zemrës së bebes ndërsa Merve shkon tek Elif dhe sigurohet që Oja ka vdekur. Mehmet gëzohet kur mëson që Arzu e do akoma. Serhan i tregon Edipit që Merve ka ndryshuar shumë. Edip lavdëron zgjuarësinë e Merves.

Merve e ndalon Edipin të bisedojë me Serhanin duke pasur frikë që ai mund t’i shprehë ndjenjat që ka ndaj saj. Mikeshat mblidhen së bashku në mëngjes dhe vetëm Oja mungon.

Pelin përpiqet të bindë Arzun të ndahet nga Enveri dhe të rikthehet me Mehmetin. Mehmet përballet me Burxhun dhe ajo e siguron që do bëjë gjithçka që ata të kthehen.

Mehmet shqetësohet për sigurinë e familjes së tij dhe interesohet për sistemin e alarmit në shtëpi. Ai shkon në shtëpi dhe kontrollon nëse gjithçka është në rregull.

Mehmetin e zë gjumi në dhomën e Ajazit. Burxhu futet sërish fshehtas në shtëpinë e Arzus dhe ndez sobën. Mehmet helmohet nga tymi i sobës ndërsa Burxhu nuk e di që ai ndodhet në shtëpi.

Oja ankohet për Elifin dhe e heq nga puna. Arzu interesohet për Ojan dhe Merve nxehet me të.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE