Connect with Us

Merve sigurohet që Oja ka vdekur/ Çfarë do të ndodhë në serinë e sotme të “Vrasje të vogla”?

Life Style

Merve sigurohet që Oja ka vdekur/ Çfarë do të ndodhë në serinë e sotme të “Vrasje të vogla”?

Publikuar

-

Tajlan sheh Pelinin duke biseduar me Mehmetin dhe bëhet xheloz. Merve pret që të përhapet lajmi i vdekjes së Ojas. Pelin afrohet me Arzun dhe mëson se ajo ka akoma ndjenja për Mehmetin. Oja dhe Merve shkojnë në të njëjtin spital.

Oja dëgjon për herë të parë rrahjet e zemrës së bebes ndërsa Merve shkon tek Elif dhe sigurohet që Oja ka vdekur. Mehmet gëzohet kur mëson që Arzu e do akoma. Serhan i tregon Edipit që Merve ka ndryshuar shumë. Edip lavdëron zgjuarësinë e Merves.

Merve e ndalon Edipin të bisedojë me Serhanin duke pasur frikë që ai mund t’i shprehë ndjenjat që ka ndaj saj. Mikeshat mblidhen së bashku në mëngjes dhe vetëm Oja mungon.

Pelin përpiqet të bindë Arzun të ndahet nga Enveri dhe të rikthehet me Mehmetin. Mehmet përballet me Burxhun dhe ajo e siguron që do bëjë gjithçka që ata të kthehen.

Mehmet shqetësohet për sigurinë e familjes së tij dhe interesohet për sistemin e alarmit në shtëpi. Ai shkon në shtëpi dhe kontrollon nëse gjithçka është në rregull.

Mehmetin e zë gjumi në dhomën e Ajazit. Burxhu futet sërish fshehtas në shtëpinë e Arzus dhe ndez sobën. Mehmet helmohet nga tymi i sobës ndërsa Burxhu nuk e di që ai ndodhet në shtëpi.

Oja ankohet për Elifin dhe e heq nga puna. Arzu interesohet për Ojan dhe Merve nxehet me të.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Studimi që po shokon botën/ Domatja ndikon në rritjen e cilësisë së spermës

Publikuar

-

Nga

Një studim i fundit i cili lidh konsumin e domates dhe përmirësimin e cilësisë së spermës tek meshkujt, i ka habitur të gjithë. Por cfarë ndodh në të vërtetë? Sipas studiuesve një substancë dhe pigment që i jep ngjyrën e kuqe domates, e quajtur likopen ,ndikon drejtëpërdrejtë në rritjen e cilësisë së spermës. Ky studim […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Bija ime/ Asu dhe Demir përballen pas shumë vitesh, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Nga

Demir i bërtet Ojkysë për sjelljen e saj. Ojky gris fletoren ku kishte shkruar për sëmundjen. Asu futet në telashe në klub. Xhemal ndihmon Asunë dhe e merr në shtëpinë e tij. Ugur shet tokën e të ëmës dhe ia jep paratë pronarit të dyqanit i cili është mashtrues. Xhemal i kërkon Asusë të marrin […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Horoskopi për ditën e hënë nga astrologia e famshme Susana Miller/ Zbuloni çfarë ka parashikuar fati për ju

Publikuar

-

Nga

Dashi Gjatë të hënës do të ndesheni me një takim të tensionuar me partnerin tuaj në biznes ku njëri nga ju do të marrë timonin e drejtimit. Demi Do ta gjeni veten përballë një sfide. Një koleg i juaji do të mundohet t’iu bindë për të bërë diçka të pandershme për ta mbrojtur atë. Binjakët […]

LEXO TE PLOTE