Connect with Us

Mira Konçi rikthehet në Shqipëri/ Ja si duket 46 vjeçarja pas kaq shumë vitesh

Kryesore Show Biz

Mira Konçi rikthehet në Shqipëri/ Ja si duket 46 vjeçarja pas kaq shumë vitesh

Publikuar

-

Këngëtarja e njohur shqiptare Mira Konçi pas shumë vitesh është rikthyer në Shqipëri për disa ditë pushime.

Ajo prej vitesh jeton në SHBA së bashku me familjen e saj dhe ka gjetur pikërisht kohën më të bukur për të bërë pushime dhe ndryshime në pamje.

Së fundi këngëtarja ka lyer flokët në një nga sallonet e bukurisë në kryeqytet ku është fotografuar me pamjen e re.

Duket se për Mira Konçin 46 vitet janë thjesht një numër pasi portreti i saj ka mbetur po aq i ëmbël si shumë vite më parë.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: