Connect with Us

“Më mungon”/ Larg nga njëri tjetri, Arbana Osmani i shpreh hapur dashurinë Eduart Grishajt

Kryesore Show Biz

“Më mungon”/ Larg nga njëri tjetri, Arbana Osmani i shpreh hapur dashurinë Eduart Grishajt

Publikuar

-

Disa muaj më parë mediat rozë u mbushën me artikuj për lidhjen e re të moderatores Arbana Osmani dhe regjisorin Eduart Grishaj. Por edhe pse nuk e kanë pranuar publikisht marrëdhënien e tyre, çifti është parë e fotografuar shpesh në ambiente të përbashkëta, ndërkohë që gjatë kësaj periudhe nuk kanë munguar edhe dedikimet e shumta në rrrjete sociale për njëri-tjetrin.

Së fundmi, teksa është nisur me pushime me familjen e saj, Arbana i ka treguar publikisht Eduartit se i mungon.

“Më mungon”, shkruan moderatorja në foto, ndërsa Eduarti ja ka kthyer: “Edhe ti mua”. Epo mesa duket, çifti ka vendosur që të ndajë me njdekësit në Instagram jo vetëm fotot së bashku, por edhe ndjenjat për njëri-tjetrin.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: