Connect with Us

Vrasje të vogla/ Oja dhe Merve bëjnë aksident, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Vrasje të vogla/ Oja dhe Merve bëjnë aksident, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Tajlan sheh mesazhet e Pelinit me Mehmetin dhe dyshon se ajo po e tradhëton. Tajlanin nuk e zë gjumi duke menduar se Pelin po e tradhëton me Mehmetin. Të nesërmen ai shkon tek Mehmet dhe mëson se Pelin po e ndihmon për tu rikthyer me Arzun. Tajlan kthehet në shtëpi dhe i shpreh dashurinë Pelinit. Pelin kupton që Merve e ka mësuar që e dashura e Serhanit është Oja. Ajo ka frikë se Merve do hakmerret ndaj saj. Arzu e gjen Mehmetin pa ndjenja në shtëpi.

Merve habitet kur Oja i del para sepse e dinte të vdekur. Oja i ofron ta shoqërojë me makinë. Merve dhe Oja ballafaqohen në makinë. Merve shqetësohet kur sheh se Oja i jep makinës me shpejtësi. Oja kërcënon Merven se do ta heq qafe. Merve i kërkon Ojas të ndalojë dhe i kap timonin e makinës. Oja dhe Merve bëjnë aksident. Oja nuk arrin dot ta zgjidhë rripin e sigurimit ndërsa Merve arrin të dalë nga makina. Oja i lutet Merves ta ndihmojë por Merve e lë brenda në makinë në mes të flakëve.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Jepni më shumë se ç’duhet për partnerin/ Shenjat që tregojnë se po jetoni një marrëdhënie toksike

Publikuar

-

Nga

Marrëdhëniet toksike mund të bëjnë të ndiheni të palumtur, zvogëlojnë vetëvlerësimin tuaj, madje bëjnë që ju të mendoni nëse e meritoni të jeni të dashuruar. Por ajo që është më e keqja e të gjithave është se kjo ndodh pa e vënë re aspak. Për shembull ju do të doni të shkoni gjithnjë e më […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

9 veprimet e turpshme që nuk duhet të bëni në vendet e huaja

Publikuar

-

Nga

Thënia e vjetër, “Kur jeni në Romë, bëni siç bëjnë romakët”, vazhdon të jetë e vërtetë kudoKur udhëtoni në një shtet tjetër, duhet të tregoni kujdes dhe të mësoni të gjitha gjërat që duhet të bëni dhe nuk duhet të bëni. Është më shumë e përshtatshme të dini ato që nuk duhet të bëni në […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Partnerë perfekt/ 7 arsyet pse meshkujt gjermanë janë idealët për vajzat

Publikuar

-

Nga

Përkufizimi i burrit ideal ndryshon nga një vend në tjetrin, por ka disa cilësi të ngjashme që shumica e grave i shohin jashtëzakonisht të dëshirueshme. Shpatullat e gjera, trup i gjatë dhe një stil të bukur veshje  janë disa prej tipareve që gratë shikojnë dhe pëlqejnë tek një mashkull. Por më e rëndësishmja, dëshirojnë dikë […]

LEXO TE PLOTE