Connect with Us

U tha se u ndanë/ Cila është femra “misterioze” që hyri mes Stresit dhe Keisit?

Kryesore Show Biz

U tha se u ndanë/ Cila është femra “misterioze” që hyri mes Stresit dhe Keisit?

Publikuar

-

Lajmi për divorcin e çiftit të njohur Keisi dhe Stresi ka pushtuar mediat kohët e fundit.

Keisi ka hequr nga bio në Instagram mbiemrin Lushaj dhe madje ka fshirë të gjitha fotot dhe dedikimet që bëri për bashkëshortin e saj Stresi, kur ky ishte në burg.

Ndërsa Stresi vijon me postimet pranë shoqërisë, ose duke bërë punët e shtëpisë, pa Keisin pranë tij.

E ndërkohë që ende nuk e dimë a është i vërtetë lajmi i krizës në martesë, “Panorama Plus” shkruan se ka zbuluar shkakun që çifti i njohur i showbiz-it i dha fund martesës pak para se të bënin dasmën në Santorini.

Sipas tyre, çifti është ndarë për shkak të mosmarrëveshjeve, nisur edhe nga lajmet se në momentin që u kap nga Policia, Stresi ishte në shoqërinë e një femre.

Në intervista të ndryshme Keisi tha se këtë gjë do ta sqaronte me bashkëshortin pasi ai të dilte nga qelia, por siç duket për shkak të kësaj teme kanë nisur edhe problemet mes tyre.

Megjithatë Keisi ende e mban unazën e martesës dhe këtë e ka treguar në Instagram, si për të mohuar gjithçka./Burimi:panoramaplus

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: