Connect with Us

Vrasje të vogla/ Oja kërcënon Merven me prova, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Vrasje të vogla/ Oja kërcënon Merven me prova, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Oja mbetet e vetme në makinë por arrin të shpëtojë. Ajo pret rripin e sigurimit dhe merr celularin ku ka regjistruar bisedën me Merven. Merven e merr Rasheli nga vendngjarja. Ajo shkon në shtëpi dhe pastrohet e mjekon krahun e lënduar. Oja shkon në spital për të mësuar gjendjen e bebit dhe gëzohet kur sheh se ai jeton akoma. Serhan shkon të takojë Ojan por e gjen klinikën të mbyllur. Oja i tregon shokut të saj doktor se fëmija nuk ka baba dhe se do e rrisë e vetme. Oja bën plan për tu hakmarrë ndaj Merves me bisedën që ka regjistruar në makinë.

Pelin i tregon Ojas se Merve e ka mësuar lidhjen e saj me Serhanin. Oja i tregon që është ndarë nga Serhani. Pelin më pas shkon tek Merve dhe i tregon që e dashura e Serhanit është Oja. Merve mëson se Oja është gjallë. Oja ndan me Inxhin lajmin e shtatzënisë. Ajo shkon tek Merve dhe e kërcënon se do tregojë në polici për aksidentin. Oja i tregon Merves bisedën e tyre që ka regjistruar në telefon.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Jepni më shumë se ç’duhet për partnerin/ Shenjat që tregojnë se po jetoni një marrëdhënie toksike

Publikuar

-

Nga

Marrëdhëniet toksike mund të bëjnë të ndiheni të palumtur, zvogëlojnë vetëvlerësimin tuaj, madje bëjnë që ju të mendoni nëse e meritoni të jeni të dashuruar. Por ajo që është më e keqja e të gjithave është se kjo ndodh pa e vënë re aspak. Për shembull ju do të doni të shkoni gjithnjë e më […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

9 veprimet e turpshme që nuk duhet të bëni në vendet e huaja

Publikuar

-

Nga

Thënia e vjetër, “Kur jeni në Romë, bëni siç bëjnë romakët”, vazhdon të jetë e vërtetë kudoKur udhëtoni në një shtet tjetër, duhet të tregoni kujdes dhe të mësoni të gjitha gjërat që duhet të bëni dhe nuk duhet të bëni. Është më shumë e përshtatshme të dini ato që nuk duhet të bëni në […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Partnerë perfekt/ 7 arsyet pse meshkujt gjermanë janë idealët për vajzat

Publikuar

-

Nga

Përkufizimi i burrit ideal ndryshon nga një vend në tjetrin, por ka disa cilësi të ngjashme që shumica e grave i shohin jashtëzakonisht të dëshirueshme. Shpatullat e gjera, trup i gjatë dhe një stil të bukur veshje  janë disa prej tipareve që gratë shikojnë dhe pëlqejnë tek një mashkull. Por më e rëndësishmja, dëshirojnë dikë […]

LEXO TE PLOTE