Connect with Us

“Ajo është shumë e veçantë për mua”/ Jo më unaza, ky është propozimi më “cool” që keni parë ndonjëherë

Kryesore Show Biz

“Ajo është shumë e veçantë për mua”/ Jo më unaza, ky është propozimi më “cool” që keni parë ndonjëherë

Publikuar

-

Një dentist 30-vjeçar nga Kalispell, Montana, Joel Booth nuk donte të ishte i “zakonshëm” me traditën e unazës gjatë propozimit dhe solli me vete një ‘armë’ të fuqishme, një qenush ‘golden retriever’ 9-javësh.

28-vjeçarja ishte përgatitur për foto në çift dhe nuk e priste fare që të merrte një propozim për martesë.

Kadie tregon:

Kur u ktheva u habita se e pashë duke mbajtur në dorë një këlysh golden retriever, pyetja që më erdhi në mend ishte se i kujt mund të ishte.”
Por, më pas ajo kuptoi se qenushi mbante në qafë një shkrim që lexonte: Kadie a do të martohesh me mua?

Kuptohet, që pas qenushit atë e priste edhe një unazë.

Joel u ul në gjunjë, nxori unazën dhe i propozoi.

Booth shtoi:

Kadie është shumë e veçantë për mua dhe doja që të bëja diçka të veçantë për të, në mënyrë që të mos e harronte.”

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: