Connect with Us

Dasma luksoze në Las Vegas/ Çifti i njohur shpenzon “një mal me para”

Showbizz

Dasma luksoze në Las Vegas/ Çifti i njohur shpenzon “një mal me para”

Publikuar

-

Dasma luksoze në Las Vegas/ Çifti i njohur shpenzon “një mal me para”

Pas dy muajsh lidhje çifti i njohur i  Youtube Jake Paul dhe Tana Mongeau janë martuar.

Ata janë martuar në Las Vegas dhe raportohet se dasma e tyre ka kushtuar plot 500.000 dollarë.

Dasma përfshinte çdo detaj luksoz, fluturime me avion privat, vilë, ëmbëlsirat e dasmës dhe një kopje e shpatës së Jon Snou nga “Game of Thrones”.

Këtu janë 24 foto brenda dasmës luksoze të çiftit./ CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Anastasiya Kvitko nuk ndalet së provokuari/ “Tërbon” rrjetin me pozat e nxehta

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur e Instagramit, e cila po sfidon vajzat më të famshme si Kim Kardashian apo Demi Rose me format e saj, i ka vënë flakën rrjetit. Bëhet fjalë për supermodelen ruse Anastasiya Kvitko. Së fundi ajo ka ndezur imagjinatën e të gjithë ndjekësve të saj me foton e fundit. Anastasia shfaqet shumë seksi […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ka nevojë për ndihmë”/ Mozzik i jep përgjigjen Onat

Publikuar

-

Nga

Disa javë më parë i ftuar në emisionin Shiko kush Luan, Onat u përball me disa nga pyetjet pikante të drejtuara nga Fifi. Ai u pyet se cili është këngëtari që ka nevojë për ndihmë në tekste. Onat u përgjgij duke përmenduar emrin e reperit të njohur Mozzik. E megjithëse kanë kaluar disa ditë duket […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Elvana Gjata na surprizoi të gjithëve/ Zbulon çfarë e lidh me reperen e famshme botërore

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Elvana Gjata është një nga personazhet më të dashura për publikun shqiptar. Pak kohë më parë Elvana tentoi të futej në tregun ndërkombëtar dhe nxorri disa nga hitet si “Forever is over” dhe bashkëpunimin me reperin e njohur TY Dolla Sign. Së fundi këngëtarja shqiptare ka zbuluar dhe miqësinë e mirë që ka me […]

LEXO TE PLOTE