Connect with Us

“Po flakëron pasurinë”/ Kylie Jenner ka një surprizë për të gjithë fansat e saj

Kryesore Show Biz

“Po flakëron pasurinë”/ Kylie Jenner ka një surprizë për të gjithë fansat e saj

Publikuar

-

Kylie Jenner ka lajmëruar se me rastin e 22 vjetorit të saj të lindjes do të nxjerrë në shitje produkte të reja kozmetikë që do të kenë një cover me simbolin e parave.

Në këto produkte do të përfshihet fjithçka që ka të bëjë kozmetikën të cilat do të jenë të paketuara me para që do të kenë fytyrën e miliarderes.

Edhe pse është kritkuar nga shumë njerëz të cilët janë shprehur se ajo po e shpërdoron pasurinë e saj, Kylie duket e vendosur.

Le të kujtojmë se Jenner u shpall miliarderja më e re nga Forbes, megjithatë të shumtë janë ata që mendojnë se kjo ka ardhur falë famës që i ka dhuruar familja e saj./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: