Connect with Us

“Shumicën e kohës ndihem e lodhur”/ Çfarë po ndodh me Taynën?

Kryesore Show Biz

“Shumicën e kohës ndihem e lodhur”/ Çfarë po ndodh me Taynën?

Publikuar

-

Tayna është një nga reperet e pakta në Shqipëri që po njeh një sukses shumë të madh. Këngët e saj bëhen hit në një kohë fare të shkurtër dhe është më e kërkuara në koncerte brenda dhe jashtë vendit.

Së fundi Tayna po punon për dy projekte të reja muzikore që pritet të publikohen shumë shpejt si dhe është e angazhuar me koncerte të shumta.

Me anë të një statusi reperja është shprehur se ndjehet shumë e lodhur por mbështetja dhe dashuria e fansave e bën atë të vazhdojë përpara.

“Punoj shumë çdo ditë dhe shumicën e kohës ndihem e lodhur, por dashuria juaj më bën të vazhdoj. Faleminderit shumë që ma mbushni zemrën me dashuri dhe më jepni motivim dhe forcë. Ju dua. Gjithmonë do sigurohem të sjell këngë sa më të mira në mënyrë që ju të ndiheni sa më mirë”, ka shkruar Tayna në llogarinë e saj në ‘Instagram’.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: