Connect with Us

“Mund të varesh tek abazhuri”/ Moderatorja shqiptare flet pa “doreza” për marrëdhëniet intime

Kryesore Show Biz

“Mund të varesh tek abazhuri”/ Moderatorja shqiptare flet pa “doreza” për marrëdhëniet intime

Publikuar

-

Moderatorja shqiptare e emisionit “Thumb”, Aulona Musta njihet për tipin e saj moskokçarës dhe fjalët që i thotë troç. Së fundmi ajo ka qënë e ftuar në emisionin “3shat” në Vizion Plus, ku u shpreh se përpiqet që ta mbajë aktive jetën seksuale pasi seksi është shumë i rëndësishëm për të dhe partnerin.

“Nuk bën seks siç bën kur sapo je njohur, por ne përpiqemi që ta mbajmë sa më të gjallë dhe të kënaqemi sa më shumë sepse për të dy ne seksi është shumë i rëndësishëm”, u shpreh moderatorja.

Aulona tha gjithashtu se seksi është më i mirë kur je i palestruar.

“Nuk dua të gjykoj njeri por duke filluar nga fakti që je elastik, lodhesh më pak, mund të varesh dhe te abazhuri, kështu që mendoj se po”, tha ajo.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: