Connect with Us

Nga flokët deri tek grimi/ Njihuni me ndryshimin drastik të vajzave të Hollywood

Kryesore Show Biz

Nga flokët deri tek grimi/ Njihuni me ndryshimin drastik të vajzave të Hollywood

Publikuar

-

Nga flokët deri tek grimi/ Njihuni me ndryshimin drastik të vajzave të Hollywood

Dihet që adoleshenca është mosha kur ndodhin ndryshimet më të mëdha në fytyrë dhe në trup. Kjo ndodh gjithashtu edhe me të famshmet e Hollywood të cilat kanë ndryshuar shumë, duke nisur nga ndryshimet drastike në flokë e deri te grimi karakteristik.

Këtë javë, aktorja Christina Hendricks postoi një foto nga adoleshenca ku dukej si krejt e kundërta e asaj që është tani. Ndërsa Madonna, para se të bëhej mbretëresha e popit, kishte kaçurrela brune, të gjata deri në bel. Reese Witherspoon, në adoleshencë, kaloi nga floku natyral në bjonden e përjetshme që është sot.

Drew Barrymoore, figura e viteve ’90, e zëvendësoi buzëkuqin bojëkafe me tonalitete të të kuqes e vjollcës, ndërsa Zoë Kravitz e Lena Dunham, vendosën të presin flokët shkurt. Kim Kardashian e Nicki Minaj janë kameleonë, e medoemos i janë rikthyer një ose disa herë stilit të gjimnazit.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: