Connect with Us

Veshje luksoze dhe këpucë të panumërta/ Dollapi i këngëtares shqiptare do t’ju lërë pa fjalë

Kryesore Show Biz

Veshje luksoze dhe këpucë të panumërta/ Dollapi i këngëtares shqiptare do t’ju lërë pa fjalë

Publikuar

-

Veshje luksoze dhe këpucë të panumërta/ Dollapi i këngëtares shqiptare do t’ju lërë pa fjalë

Edhe pse ajo ka i munguar skenës shqiptare për një kohë të gjatë, këngëtarja shqiptare Gjyste Vulaj është shumë aktive në rrjete sociale ku poston shpesh foto nga përditshmëria dhe së fundmi ka vendosur të tregojë një pjesë të shtëpisë së saj ku në sy ka rënë dollapi i saj luksoz dhe madhështor.

Këngëtarja e ka filmuar dollapin duke i ndarë pamjet me fansat e duke i lënë të gjithë gojë hapur.

Veshje të markave luksoze, aksesorë dhe këpucë të panumërta ka në dollapin e Gjystes.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: