Connect with Us

Vrasje të vogla/ Pelin kthehet gjallë, Tajlan tenton të vrasë Merven, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Vrasje të vogla/ Pelin kthehet gjallë, Tajlan tenton të vrasë Merven, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Limonata me helm kalon në shumë duar por askush prej tyre nuk e pi. Serhan kap Elifin duke tentuar të vrasë Ojan. Ai paralajmëron Elifin se do ta vrasë nëse i bën keq Ojas. Elif i thotë Merves se ka hequr dorë nga plani. Ajo shkon në kuzhinë dhe pi limonatën me helm që kishte përgatitur Burxhu. Elif largohet nga festa dhe nuk e kontrollon dot më veten teksa i jep makinës. Ajo bie në humnerë. Pelin është gjallë. Ajo kishte vepruar sipas planit por Burxhu e kishte parë në momentin kur hodhi helmin në kanen me ujë.

Burxhu e kishte kyçur Pelinin në bodrum. Edip shkon në festë dhe i thotë Ojas se ishte në merak për të. Arzu gëzohet kur mëson se Pelin është gjallë dhe i kërkon të heqin dorë nga plani i tyre. Tajlan gjen rastin për t’u përballur me Merven. Ai i kërkon llogari Merves për atë që i bëri dhe tenton ta vrasë. Edip shpëton Merven. Serhan, Oja dhe Merve ballafaqohen. Oja i tregon Serhanit që Merve tentoi ta vriste. Merve ia hedh fajin Ojas. Oja i thotë Merves se e ka falur për gjithçka në të shkuarën por gjërat ndryshuan kur dashuria ndaj Serhanit hyri në mes.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

I keni gjykuar gabim/ 4 mitet rreth shenjës së Gaforres që duhet të dini patjetër

Publikuar

-

Nga

1-Gaforret janë shumë të ndjeshme dhe ndonjëherë nuk luftojnë dot dhe në betejat që krijojnë vetë. Shumë njerëz gabojnë kur ua marrin për dobësi ndjeshmërinë dhe keqardhjen, por nuk do të thotë që kjo nuk është e vërtetë. Gaforret janë jashtëzakonisht elastikë dhe të aftë të merren me çdo lloj situate sepse në një farë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Urrejnë të mërzisin të tjerët/ 5 shenjat e horoskopit që i mbajnë problemet për vete

Publikuar

-

Nga

Peshorja Njerëzit që i përkasin kësaj shenje horoskopi i shmangin gjithnjë konflikteve sidomos me partnerët e tyre, kështu që ata ripërtypin pakënaqësitë e tyre. Më pas ata mërziten për këtë. Kjo nuk ndodh shpesh por kur ndodh shpërthejnë në emocione dhe bëhen të papërmbajtshëm. Peshqit Peshqit janë nga ata që nuk u pëlqen të lëndojnë […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

E thonë psikologët/ 8 mitet për një martesë të lumtur që nuk duhet t’i injoroni

Publikuar

-

Nga

Shoqërisë sonë i është dashur të krijojë rregulla për mënyrën se si të kemi një martesë të lumtur. Disa psikologë tregojnë se në kemi krijuar kaq shumë mite të cilat realisht kanë ndikuar në balancimin e marrëdhënieve. Në këtë artikull ju do të mësoni disa prek këtyre miteve dhe me shumë mundësi do të keni […]

LEXO TE PLOTE