Connect with Us

Elegante dhe sensuale/ Ledina Çelo “surprizon” fansat, ekspozon trupin me bikini

Kryesore Show Biz

Elegante dhe sensuale/ Ledina Çelo “surprizon” fansat, ekspozon trupin me bikini

Publikuar

-

Prej disa kohësh, këngëtarja shqiptare Ledina Çelo është shkëputur nga muzika dhe skena për t’iu përkushtuar familjes dhe biznesit të bashkëshortit të Gjermani, por duket se është tepër aktive në llogarinë e saj në Instagram.

E konsideruar si një nga femrat më seksi të ekranit, Ledina është nënë e dy fëmijëve dhe vazhdon të ketë një trup për t’u admiruar.

Pak minuta më parë Ledina ka ndezur Instagram-in me një foto seksi ku tregon linjat e saj perfekte dhe shfaqet në formë perfekte edhe në moshën 42-vjeçare,

Elegante dhe mjaft sensuale, këngëtarja ekspozon trupin me bikini braziliane dhe të gjithëve na ka lënë me gojë hapur.

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: