Connect with Us

Kombinimi që po “tërbon” rrjetin/ Zbuloni veshjen më të komentuar nga të gjithë

Fashion

Kombinimi që po “tërbon” rrjetin/ Zbuloni veshjen më të komentuar nga të gjithë

Publikuar

-

Në rrjetet sociale trendi i javës po bëhet ky kombinim i çuditshëm i ngjyrës lejla dhe jeshile.

Fashionistet po e përdorin gjithmonë e më shumë në rrobat e tyre ngjyrat pastel të lejlasë dhe jeshiles dhe duken më cool se asnjëherë.

Për më tepër ndiqni kombinimet e mëposhtme.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Mbrëmja gala para çmimeve Grammy/ Yjet që shkëqyen në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Cardi B dhe Nicole Scherzinger kanë spikatur në mbrëmjen festiva të organizuar para festës së ndarjeve së çmimeve Grammy. Yjet më të mëdha të industrisë muzikore kanë dhuruar të gjtihë sharmin dhe elegancën e tyre në tapetin e kuq në Los Angelos. Disa prej personazheve të famshëm që kanë spikatur me veshjet e tyre kanë […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Beyonce zgjedh një tjetër stilist shqiptar/ Valdrin Sahiti vesh “Mbretëreshën e Popit”

Publikuar

-

Nga

Nuk është hera e parë që “Mbretëresha e Popit”, Beyonce zgjedh një stilist shqiptar për një nga eventet më të rëndësishme. Valdrin Sahiti është stilisti i cili ka krijuar fustanin me të cilin Beyonce ka veshur në festën para çmimeve Grammy në Beverly Hills. Beyonce veshi një fustan saten të kuq në festë, me një […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Jennifer Lopez shfaqet më në formë se kurrë/ Tregon format në fustanin e ngushtë

Publikuar

-

Nga

Ata janë një nga çiftet më të komentuar të showbizit që prej momentit që bënë publike fejesën e tyre vitin e kaluar. Çifti është shfaqur më në formë se kurrë dhe shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe këtë e tregojnë fotot e shkrepura nga paparacët. 50 vjeçarja dukej shumë trendy e veshur me një fustan […]

LEXO TE PLOTE