Connect with Us

Kombinimi që po “tërbon” rrjetin/ Zbuloni veshjen më të komentuar nga të gjithë

Fashion

Kombinimi që po “tërbon” rrjetin/ Zbuloni veshjen më të komentuar nga të gjithë

Publikuar

-

Kombinimi që po “tërbon” rrjetin/ Zbuloni veshjen më të komentuar nga të gjithë

Në rrjetet sociale trendi i javës po bëhet ky kombinim i çuditshëm i ngjyrës lejla dhe jeshile.

Fashionistet po e përdorin gjithmonë e më shumë në rrobat e tyre ngjyrat pastel të lejlasë dhe jeshiles dhe duken më cool se asnjëherë.

Për më tepër ndiqni kombinimet e mëposhtme.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Do t’i adhuroni/ Zbuloni dizajnin më “in” të thonjve të këtij sezoni

Publikuar

-

Nga

Ditët e verës po përfundojnë dhe thonjtë me ngjyra të hapura nuk mund të “përdoren” më. Këtë vjeshtë modelet e reja të thonjve do t’ju mahnisin me stilin dhe ngjyrat e forta.

Për më tepër më lart do të shikoni një fotogaleri me thonjtë më in pr sezonin e vjeshts.

 

LEXO TE PLOTE

Fashion

Si duhet të vishemi këtë vjeshtë? Zbuloni aksesorët më të përdorur dhe “in”

Publikuar

-

Nga

gabimet qe bejme ne veshje

Stina e vjeshtës po afron dhe e vetmja gjë që duhet të dimë është si të vishemi dhe cilat do të jenë veshjet më të përdorura në këtë sezon.

Më lart do të njiheni me 5 aksesorët dhe veshjet që do të perdoren më shumë në sezonin e vjeshtës sipas “Cosmopolitan”.

LEXO TE PLOTE

Fashion

Cilat janë fustanet më të kërkuara këtë sezon vere? Zbuloni 10 modelet më “cool”

Publikuar

-

Nga

Faqja online më e ndjekur përsa i përket veshjeve, “Who What Wear” ka zbuluar një listë me gjithë fustanet që njerëzit kanë kërkuar më së shumti gjatë ketij sezoni vere.

Vihet re se preferohet gjatësia mesatare, printet e leopardit dhe polka dot mbizotërojnë listën dhe se firma më e kërkuar është Self-Portrait.

Për më tepër shikoni foto-galerinë e mësipërme.

LEXO TE PLOTE