Connect with Us

“Nje natë e çmendur”/ Dj i njohur ndërkombëtar “mahnitet” nga Prishtina, ja çfarë thotë për Dua Lipën

Kryesore Show Biz

“Nje natë e çmendur”/ Dj i njohur ndërkombëtar “mahnitet” nga Prishtina, ja çfarë thotë për Dua Lipën

Publikuar

-

3 netët fantastike të Festivalit Sunny Hill  në Parkun e Gërmisë në Prishtinë do të mbahen mend gjatë nga shqiptarët.

Artistë të njohur shqiptarë e të huaj u ngjitën në skenë për të dhuruar performanca të mrekullueshme.

Në ditën e tretë performoi Calvin Harris, dj-i i njohur ndërkombëtar dhe i gjithë spektakli që dhuroi ishte i paharrueshëm për vetë dj-in, i cili ka bërë një postim falenderues për Duan dhe babain e saj Dukagjinin në veçanti.

Ajo që i ka lënë përshtypje dj-t të njohur ishte pritja që publiku prishtinas i ka bërë atij për të cilët shkroi edhe disa fjalë në Instagram.

“Natë e çmendur në Prishtinë. Faleminderit Dua dhe Dukagjin për ftesën”, ka shkruar ai në videon e pulikuar.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: