Connect with Us

“Shtëpi e mbushur me trëndafila”/ Miliarderja më e re në botë merr surprizën luksoze para ditëlindjes

Kryesore Show Biz

“Shtëpi e mbushur me trëndafila”/ Miliarderja më e re në botë merr surprizën luksoze para ditëlindjes

Publikuar

-

Edhe pse e feston ditëlindjen e saj në 10 gusht, për miliarderen më të re në botë Kylie Jenner, surprizat gjigante kanë nisur që tani.

I dashuri i saj, Travis Scott është kujdesur që t’i bëjë partneres së zemrës surprizën që çdo vajzë do të dëshironte.

Kylie Jenner ka publikuar në Instagram pamje nga surpriza dhe ç’tju themi më parë.

E gjithë shtëpia të kujton idenë e në pishine me petale të kuqe dhe nuk ka vend as ku të vendosësh këmbët.

“Gëzuar ditëlindjen. Sapo kemi filluar. Të dua”, shkruan Travis në një letër.

Këtë 22 vjetor Kylie ka vendosur ta festojë në një jaht të madh sa një fushë futbolli i cili kushton 1 milionë paund për një javë dhe brenda tij gjen çfarë të dëshirosh.

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

Nuk ka më dyshime/ Adrola Dushi në një lidhje dashurie me modelin milioner

Publikuar

-

Nga

Para pak kohësh u përfol për një lidhje dashurie mes modelit milioner Pavllo Zengo dhe modeles shqiptare Adrola Dushi.

Bukuroshja shqiptare u ka dhënë fund dyshimeve duke postuar një foto në Instagram krahas modelit bukurosh ku shkruan: “Pavllo im”, e shoqëruar me një emoji zemër.

Madje në një nga Instastoryt, modeli i shkruan: “Më e bukura në botë”

Fansat e kanë uruar çiftin më të ri të shoëbizit, të cilët duken shumë të lumtur./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

 

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Ta dëgjojë bota zërin tim”/ Këngëtarja rrëfen planet për një karrierë ndërkombëtare

Publikuar

-

Nga

Ditën e sotme këngëtarja Xhesika Polo ka qenë e ftuar në emisionin “Bukë me vete”. Ndër të tjera Xhesika ka rrëfyer planet e saj për të ardhmen.

E pyetur nga Roza Lati se ku e sheh veten në të ardhmen, këngëtarja u shpreh se ka në plan të largohet nga Shqipëria, për të nisur një karrierë ndërkombëtare.

“Vetëm një gjë di të them, do jem jashtë Shqipërisë. Jo sepse nuk e dua vendin tim, sepse është shumë i bukur, por dua ta provoj andej. Ta dëgjojë dhe bota zërin tim, jo vetëm Shqipëria”, ka thënë këngëtarja.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Në probleme të mëdha financiare/ Flori Mumajesi shfaqet për herë të parë pas shumë kohësh

Publikuar

-

Nga

Disa muaj më parë Flori Mumajesi u zhduk nga të gjitha rrjetet sociale. Menjëherë pasi fitoi Këngën Magjike, kantautori vendosi të shkëputej nga gjithçka.

Pas kaq shumë kohësh, Flori është rikthyer në Instagram ku ka postuar një foto , ku shihet Klajdi Haruni së bahsku me miqtë e tij.

“Mëngjese vere”, shkruan Klajdi në foton e publikuar në Instastory.

 

LEXO TE PLOTE