Connect with Us

Vrasje të vogla/ Edip bie nga dritarja dhe humb jetën, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Vrasje të vogla/ Edip bie nga dritarja dhe humb jetën, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Katër mikeshat përballen me njëra-tjetrën dhe nxjerrin të palarat. Merve tregon që Oja e Serhan janë të lidhur dhe Pelin mbështet lidhjen e tyre. Arzu habitet nga ky veprim i Ojas dhe e kritikon. Oja tregon që as Arzu nuk është e pafajshme pasi kishte bërë plan për të vrarë Burxhun. Pelin akuzon Merven se i ka shkatërruar jetën. Mikeshat zihen me njëra-tjetrën thyejnë sendet. Pelin tenton të hedhë Merven nga dritarja. Oja e shpëton. Merve gjen rastin për të hedhur Ojan por e shpëton Arzu. Serhan, Mehmet, Tajlan dhe Edip shkojnë t’i ndajnë.

Edip bie nga dritarja dhe vdes. Oja paraqitet në gjykatë për të dëshmuar. Komisari vazhdon hetimet për të mësuar kush e vrau Edipin. Pas vdekjes së Edipit, Merve për tre muaj shkoi në Londër me Milën. Ajo rikthehet në Sarmashëk dhe takohet me Pelinin dhe Arzun. Merve i tregon mikeshave se është po ribashkohet me Serhanin. Pelin dhe Arzu i tregojnë Merves se Oja e shiti vilën e saj dhe u zhvendos në shtëpinë e vetë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

I keni gjykuar gabim/ 4 mitet rreth shenjës së Gaforres që duhet të dini patjetër

Publikuar

-

Nga

1-Gaforret janë shumë të ndjeshme dhe ndonjëherë nuk luftojnë dot dhe në betejat që krijojnë vetë. Shumë njerëz gabojnë kur ua marrin për dobësi ndjeshmërinë dhe keqardhjen, por nuk do të thotë që kjo nuk është e vërtetë. Gaforret janë jashtëzakonisht elastikë dhe të aftë të merren me çdo lloj situate sepse në një farë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Urrejnë të mërzisin të tjerët/ 5 shenjat e horoskopit që i mbajnë problemet për vete

Publikuar

-

Nga

Peshorja Njerëzit që i përkasin kësaj shenje horoskopi i shmangin gjithnjë konflikteve sidomos me partnerët e tyre, kështu që ata ripërtypin pakënaqësitë e tyre. Më pas ata mërziten për këtë. Kjo nuk ndodh shpesh por kur ndodh shpërthejnë në emocione dhe bëhen të papërmbajtshëm. Peshqit Peshqit janë nga ata që nuk u pëlqen të lëndojnë […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

E thonë psikologët/ 8 mitet për një martesë të lumtur që nuk duhet t’i injoroni

Publikuar

-

Nga

Shoqërisë sonë i është dashur të krijojë rregulla për mënyrën se si të kemi një martesë të lumtur. Disa psikologë tregojnë se në kemi krijuar kaq shumë mite të cilat realisht kanë ndikuar në balancimin e marrëdhënieve. Në këtë artikull ju do të mësoni disa prek këtyre miteve dhe me shumë mundësi do të keni […]

LEXO TE PLOTE