Connect with Us

Nuk mund të rrinin larg njëri tjetrit/ Çifti i njohur i Hollywood bashkohet sërish 2 muaj pas ndarjes

Kryesore Show Biz

Nuk mund të rrinin larg njëri tjetrit/ Çifti i njohur i Hollywood bashkohet sërish 2 muaj pas ndarjes

Publikuar

-

Në muajin qershor mediat rozë u “mbushën” me ndarjen e çiftit të famshëm të Hollywood, Chris Martin dhe Dakota Johnson. Bukuroshja brune e cila është vajza e Melanie Griffith dhe Don Johnson, u tha se i dha fund lidhjes me Chris pasi “janë në faza të ndryshme nga njëri-tjetri kur është fjala për t’u bërë prindër”.

Vokalisti i Coldplay, 42 vjeç, thuhej se u kishte thënë shokëve të tij se është sërish beqar pasi i dha fund marrëdhënies me aktoren amerikane, 29 vjeç, në maj.

Por pavarësisht se e provuan të rrinin larg njëri-tjetrit, Dakota Johnson dhe Chris Martin nuk ia dolën. Ata kanë konfirmuar rikthimin pasi u fotografuan bashkë me pushime në Hamptons.

Aktorja dukej e mrekullushme me linjat e saj elegante ndërsa iu bashkua vokalistit të Coldplay, duke u dhënë fund spekulimeve.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: