Connect with Us

“Punë 24 orë pa pushim”/ Reperja shqiptare tregon sakrificat e përgatitjes së klipeve dhe koncerteve

Kryesore Show Biz

“Punë 24 orë pa pushim”/ Reperja shqiptare tregon sakrificat e përgatitjes së klipeve dhe koncerteve

Publikuar

-

Reperja shqiptare Tayna, ka treguar së fundmi lodhjen dhe sakrificën e të qënit këngëtare dhe argëtimit të publikut.Ajo ka treguar përmes një videoje në Instagram, sesi është të punosh 24 orë pa pushim me përgatitjen e klipeve dhe koncerteve.

Reperja shihet e ulur duke pushuar pak ndërkohë që xhiron klipin “Pasite” me një pamje disi të përhumbur për shkak të lodhjes. Ajo shprehet se pavarësisht lodhjes, në fund, kur kupton që njerëzit janë kënaqur me punën tënde, ia vlen gjithçka.

“24 orë, 4 shfaqje edhe dy klipe që vazhduan 4 ditë💃🏻 po n’fund ia vlen gjithçka kur mundohesh m’i argëtu njerëzit që të duan edhe merr lëvdata. Jam shuma e lumtur edhe krenare par krejt🥰 E nisa nga të bërit e një cover-i të këngës së tyre dhe tani jemi këtu, (gjithçka brenda një viti e gjysmë) @tavnikcity @lyricalson faleminderit! 👑We’re killing it🌶”.

Dje Tayna publikoi bashkëpunimin me Lyrical Son dhe MC Kresha, të cilët e kanë bërë edhe më të bukur këngën ritmike të titulluar “Pasite”. Ajo tregon sesi e nisi karrierën në muzikë duke bërë një cover të këngës së tyre dhe se ku arriti sot pas punës së madhe.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: