Connect with Us

Skandali seksual mes Bill Clinton dhe Monica Lewinsky/ Ngjarja më e bujshme do të bëhet film

Kryesore Show Biz

Skandali seksual mes Bill Clinton dhe Monica Lewinsky/ Ngjarja më e bujshme do të bëhet film

Publikuar

-

Mes viteve 1995 dhe 1997 një skandal seksual mes Bill Clinton dhe Monica Lewinsky-n, do të bënte bujë të madhe në të gjitha mediat dhe u bë ngjarja më e përfolur e momentit.

Linda Tripp, ish-zyrtare e Pentagonit, nisi të përgjonte telefonatat e Monica-s ku fliste për marrëdhënie intime me Presidentin, duke zbuluar të fshehtën e tyre.

Kjo histori e skandalit të bujshëm seksual mes ish-Presidentit Bill Clinton dhe ish-praktikantes në “Shtëpinë e Bardhë”, Monica Lewinsky, do të vijë shumë shpejt si serial.

Këtë sezon, “American Crime Story” do të quhet “Impeachment” dhe sipas “E!News”, do të tregojë akuzat e shumta ndaj Clinton. Rolin e Linda Tripp do ta luajë Sarah Paulson, ndërsa Monica Lewinsky do të luhet nga Beanie Feldstein, ndërsa vetë Monica do të jetë producente, ndërsa skenari do të shkruhet nga Sarah Burgess.

Pritet që seriali të nisë trasmetimin më 27 shtator të vitit 2020.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: