Connect with Us

Vrasje të vogla/ Oja bëhet nënë, Merve tronditet kur e mëson, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Vrasje të vogla/ Oja bëhet nënë, Merve tronditet kur e mëson, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Pasi Edipi nderroi jetë, Merve ka shkuar në Londër për tre muaj. Ajo rikthehet në Sarmashëk dhe takohet me mikeshat e vjetra Pelinin dhe Arzun sikur asgjë të mos kishte ndodhur mes tyre. Merve i tregon mikeshave se Serhan ka hequr dorë nga ndarja dhe ata po ribashkohen. Pelin dhe Arzu i tregojnë Merves se Oja ndodhet në Sarmashëk. Ajo e ka shitur vilën e Merves dhe është zhvendosur në shtëpinë e vetë. Merve nuk e pret aspak mire këtë lajm. Ajo shkon të takojë Ojan por mëson se ajo është bërë nënë.

Merve tronditet kur e mëson këtë. Oja pranon që fëmija është i Serhanit. Merve blen një shtëpi të re në Sarmashëk. Oja nuk i ka dhënë një shans të dytë Serhanit. Ajo e ka quajtur djalin e saj Deniz. Oja ia ka shitur vilën e Merves Kerimit. Kerim ka një fabrikë mishi dhe është njeri shumë misterioz. Kerim mëson se Merve është zhvendosur në shtëpinë ngjitur tij. Pelin tronditet kur mëson se në Sarmashëk ka ardhur edhe Emre, mik i tyre i vjetër.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

I keni gjykuar gabim/ 4 mitet rreth shenjës së Gaforres që duhet të dini patjetër

Publikuar

-

Nga

1-Gaforret janë shumë të ndjeshme dhe ndonjëherë nuk luftojnë dot dhe në betejat që krijojnë vetë. Shumë njerëz gabojnë kur ua marrin për dobësi ndjeshmërinë dhe keqardhjen, por nuk do të thotë që kjo nuk është e vërtetë. Gaforret janë jashtëzakonisht elastikë dhe të aftë të merren me çdo lloj situate sepse në një farë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Urrejnë të mërzisin të tjerët/ 5 shenjat e horoskopit që i mbajnë problemet për vete

Publikuar

-

Nga

Peshorja Njerëzit që i përkasin kësaj shenje horoskopi i shmangin gjithnjë konflikteve sidomos me partnerët e tyre, kështu që ata ripërtypin pakënaqësitë e tyre. Më pas ata mërziten për këtë. Kjo nuk ndodh shpesh por kur ndodh shpërthejnë në emocione dhe bëhen të papërmbajtshëm. Peshqit Peshqit janë nga ata që nuk u pëlqen të lëndojnë […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

E thonë psikologët/ 8 mitet për një martesë të lumtur që nuk duhet t’i injoroni

Publikuar

-

Nga

Shoqërisë sonë i është dashur të krijojë rregulla për mënyrën se si të kemi një martesë të lumtur. Disa psikologë tregojnë se në kemi krijuar kaq shumë mite të cilat realisht kanë ndikuar në balancimin e marrëdhënieve. Në këtë artikull ju do të mësoni disa prek këtyre miteve dhe me shumë mundësi do të keni […]

LEXO TE PLOTE