Connect with Us

Inis Gjoni bëhet nostalgjike/ Poston foton e ëmbël të adoleshencës

Kryesore Show Biz

Inis Gjoni bëhet nostalgjike/ Poston foton e ëmbël të adoleshencës

Publikuar

-

Edhe pse për disa vite këngëtarja shqiptare Inis Gjoni ka braktisur skenën dhe rrallë e shohim të shfaqet edhe në intervista, është tepët aktive në llogarinë e saj të Instagramit ku shpesh poston foto nga jeta e përditshme.

Së fundmi bukuroshja është kthyer vite pas, në kohën e adoleshencës dhe ka publikuar një foto të asaj periudhe.

Në foto Inisi shfaqet e veshur me një kostum popullor dhe në fytyrë i dallohet buzëqeshja që nuk i ka munguar asnjëherë.

“12 ose 13 vjeçe hahahhah, unë”, shkruan Inisi krahas fotos.

Ndonëse tani është 43 vjeç duket se Inisi ruan po të njëjtin portret të ëmbël.

 

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: