Connect with Us

“Me barkun e fryrë dhe i lodhur”/ Aktori i “Home Alone” ironizon vendimin e Disney-t

Kryesore Show Biz

“Me barkun e fryrë dhe i lodhur”/ Aktori i “Home Alone” ironizon vendimin e Disney-t

Publikuar

-

Ditën e djeshme kompania gjigande e filmave, Disney njoftoi planin e tij për të ribërë një numër filmash të njohur përfshirë edhe komedinë jashtëzakonisht të suksesshme “Home Alone”.

Pas këtij lajmi që u prit me mjaft kritika nga fansat e dy filmave të parë të viteve ’90, ka reaguar vetë Kevin McCallister, ose Macaulay Culkin, i cili vendosi të argëtohej pak me idenë e një filmi të ri dhe postoi një foto qesharake të vetes.

“Kështu do të duket një version i ri i ‘Home Alone”, shkruante ai në përshkrimin e fotos ku shfaqej i ulur në kolltuk me barkun e fryrë dhe duke mbajtur një pjatë me ushqim para një laptopi.

Nuk e dimë ende se kur do të nisë xhirimet filmi i ri apo se cilët do të jenë aktorët, por disa nga fansat i kanë kërkuar aktorit Culkin që të luajë rolin e të atit të Kevin.

Të tjerë e kanë kritikuar Disney-n për mungesë të originalitetit dhe thjesht nuk janë dakord që “Home Alone” të bëhet sërish nga e para.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: