Connect with Us

“Më merr me vete herën tjetër”/ Rita Ora shfaqet me bikini minimaliste, por mamaja e kritikon

Kryesore Show Biz

“Më merr me vete herën tjetër”/ Rita Ora shfaqet me bikini minimaliste, por mamaja e kritikon

Publikuar

-

Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka marrë pushimet e merituara pas një sezoni të gjatë dhe të suksesshëm në muzikë.

Por ato që kanë tërhequr vëmendjen e mediave shqiptare e të huaja kane qënë bikinit e saj minimaliste.

Ajo ka pozuar me një palë bikini në ngjyrë të zezë ku gjoksi dhe të pasmet i duken sheshit.

“Rita Ora nuk i lë vend imagjinatës nga pushimet në Ibiza”, shkruante “Daily Mail” ndërsa publikonte fotot provokuese të këngëtares.

Ndaj këtyre lajmeve ka reaguar vetë nëna e Ritës, Vera, e cila përmes një postimi i kërkoi të bijës që herën tjetër të dalin bashkë për shopping, në mënyrë që të sigurohet se ka marrë numrin e duhur të rrobave të banjos.

“Rita Ora dukesh për mrekulli, vetëm të lutem më lejo të vij me ty për të blerë rroba banjo herën tjetër, që të sigurohem se po merr masën e duhur”, ka shkruar me shaka Vera Ora.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: