Connect with Us

Pas skandalit të tradhëtisë/ Kylie Jenner tregon si është marrëdhënia mes saj dhe shoqes së ngushtë

Kryesore Show Biz

Pas skandalit të tradhëtisë/ Kylie Jenner tregon si është marrëdhënia mes saj dhe shoqes së ngushtë

Publikuar

-

Miliarderja më e re në botë sipas Forbes, Kylie Jenner ka qënë prej kohësh në qendër të vëmendjes për shkak të skandalit së shoqes së saj Jordyn Woods .

Para tradhtisë së Jordyn dhe ish-partnerit të Khloe Kardashian, vajzat ishin të pandara dhe kalonin një pjesë të mirë të kohës së bashku.

Megjithatë kohët e fundit modelja nuk ka asnjë kontakt me familjen Kardashian/ Jenner dhe asnjëra prej tyre nuk mbështet veprimin e saj.

Edhe pse kanë kaluar disa kohë nga skandali, burime për “UsWeekly” bëjnë me dije se marrëdhënia e Kylie dhe Jordyn vazhdon po njësoj, megjithatë Kylie nuk e shan asnjëherë shoqen e saj.

Një burim ka treguar se 21-vjeçarja nuk hedh akuza mbi shoqen e saj, pavarësisht se në këtë mes mbështet të motrën.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: