Connect with Us

“Shembull për nënat e reja”/ Meghan Markle zbulon si e mban trupin në formë pas lindjes

Kryesore Show Biz

“Shembull për nënat e reja”/ Meghan Markle zbulon si e mban trupin në formë pas lindjes

Publikuar

-

Në muajin maj të këtij viti dukesha e Sussex Meghan Markle dhe Princi Harry u bënë prindër të një djali të cilin e quajtën Archie.

Ndonëse kanë kaluar disa muaj që nga lindja e djalit, kilogramët e tepërt vazhdojnë të jenë aty por mesa duket Meghan nuk e ka aspak problem dicka të tillë. Ajo as që mundohet t’i mbulojë sado që të gjjithëve iu bën përshtypje kjo gjë. Një person i afërt me dukeshën, ka raportuar për “Us Weekly” se Meghan dëshiron t’iu largojë njerëzve bindjen që vetëm nëse je e dobët je e bukur. Nuk ka përse të jetë kështu. Bukuria vjen në cdo formë dhe në çdo masë trupore.

“Nuk është e lehtë të humbësh peshë, por ajo është e lumtur që është një shembull real për nënat e reja”, ka thënë personi i afërt me të. Për dukeshën është shumë e rëndësishme të jetosh shëndetshëm. Ajo ushqehet vazhdimisht me perime si dhe praktikon shpesh yogën, të cilën po ia mëson dhe princ Harryt.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: