Connect with Us

Vrasje të vogla/ Të gjithë në Sarmashëk arrestohen, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Vrasje të vogla/ Të gjithë në Sarmashëk arrestohen, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Emre është fejuar me Burxhun dhe blen shtëpinë ngjitur me Arzun. Mehmet dhe fëmijët surprizojnë Arzun për ditëlindje. Arzu i tregon Mehmetit se Burxhu është zhvendosur në shtëpinë ngjitur tyre me të fejuarin e saj. Komisari arreston të gjithë të dyshuarit për helmimin e Elifit. Mehmet dhe Arzu i thonë komisarit se nuk e njohin Elifin. Burxhu habitet kur mëson se helmin që i hodhi Arzus e ka pirë Elifi. Ajo hiqet si e pafajshme para komisarit. Pelin ka frikë mos zbulohet se helmin Burxhu e kishte marrë prej saj.

Oja pranon se e njeh Elifin dhe i thotë komisarit se ajo nuk ndodhej në festë. Komisari mendon se Oja po gënjen. Serhan i tregon komisarit se Elif ndodhej në festë por Oja nuk e pa atë. Merve bën sikur nuk e njeh Elifin. Komisari pyet Merven edhe për vdekjen e Edipit por ajo i thotë se ishte aksident. Të gjithë e nxjerrin veten të pafajshëm para komisarit. Emre fillon të dyshojë për Burxhun kur mëson se ajo është marrë në pyetje në polici. Komisari kupton që të gjithë po gënjejnë dhe po fshehin fajtorin.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

I keni gjykuar gabim/ 4 mitet rreth shenjës së Gaforres që duhet të dini patjetër

Publikuar

-

Nga

1-Gaforret janë shumë të ndjeshme dhe ndonjëherë nuk luftojnë dot dhe në betejat që krijojnë vetë. Shumë njerëz gabojnë kur ua marrin për dobësi ndjeshmërinë dhe keqardhjen, por nuk do të thotë që kjo nuk është e vërtetë. Gaforret janë jashtëzakonisht elastikë dhe të aftë të merren me çdo lloj situate sepse në një farë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Urrejnë të mërzisin të tjerët/ 5 shenjat e horoskopit që i mbajnë problemet për vete

Publikuar

-

Nga

Peshorja Njerëzit që i përkasin kësaj shenje horoskopi i shmangin gjithnjë konflikteve sidomos me partnerët e tyre, kështu që ata ripërtypin pakënaqësitë e tyre. Më pas ata mërziten për këtë. Kjo nuk ndodh shpesh por kur ndodh shpërthejnë në emocione dhe bëhen të papërmbajtshëm. Peshqit Peshqit janë nga ata që nuk u pëlqen të lëndojnë […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

E thonë psikologët/ 8 mitet për një martesë të lumtur që nuk duhet t’i injoroni

Publikuar

-

Nga

Shoqërisë sonë i është dashur të krijojë rregulla për mënyrën se si të kemi një martesë të lumtur. Disa psikologë tregojnë se në kemi krijuar kaq shumë mite të cilat realisht kanë ndikuar në balancimin e marrëdhënieve. Në këtë artikull ju do të mësoni disa prek këtyre miteve dhe me shumë mundësi do të keni […]

LEXO TE PLOTE