Connect with Us

“Vijnë në dreka e darka dhe bëjnë foto me mua”/ Bleona Qereti “thumbon” vipat shqiptarë

Kryesore Show Biz

“Vijnë në dreka e darka dhe bëjnë foto me mua”/ Bleona Qereti “thumbon” vipat shqiptarë

Publikuar

-

Prej ditësh në media qarkullon lajmi se disa nga personazhet më të famshëm në Holliwood kanë ndjekës fallco.

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ka reaguar pas këtij lajmi duke thumbuar vipat shqiptarë që kanë shumë ndjekës në rrjetet sociale, duke iu kujtuar se ndjekësit e saj nuk janë fallco.

“VIP-at tonë filluan një lojë me mua, duke më lënë të kuptoj se janë më të famshëm se unë duke qenë se kanë më shumë ndjekës se unë, ndërkohë që kur janë në dreka e darka me mua, apo kur rastisim në aeroporte, ato që vijnë për të bërë foto bëjnë vetëm me mua”, ka shkruar këngëtarja shqiptare në një postim në ‘Instastory’.

“Të gjithë #Bleonaires janë bio”, ka vazhduar ajo, duke iu drejtuar fansave të saj më të zjarrtë që e quajnë veten “Bleonaires”. Fjalët e saj sigurisht i kanë mbështetur dhe fansat e saj, duke pranuar se janë të vërtetë dhe jo të blerë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: