Connect with Us

Vrasje të vogla/ Kerim i shpall luftë Merves, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Vrasje të vogla/ Kerim i shpall luftë Merves, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Kerim gjen vetëm Merven në dhomë dhe mbyll derën me çelës për të biseduar lirshëm me të. Merve kujton momentin kur u njoh me Kerimin gjatë një feste. Kerim i tregon Merves se ka mësuar që bebi i Ojas është i Serhanit. Merve e përlotur i thotë Kerimit se do e marrë sërish shtëpinë e saj dhe do kthehet si një familje e lumtur me Serhanin. Kerim e fton Merven në shtëpi por ajo i thotë se do shkelë në atë shtëpi vetëm kur të jetë sërish e saj. Merve kujton kohën kur ishte e dashuruar me Kerimin dhe i kishin premtuar njëri-tjetrit se nuk do ndaheshin kurrë. Kerim dhe Merve gatuajnë specialitetet e tyre duke kujtuar të shkuarën.

Pelin bëhet kurioze si është njohur Burxhu me Emren. Merve kujton momentin kur i kërkoi Burxhus mos të dëshmonte kundër Arzus dhe i premtoi se do i gjente një tjetër pasanik. Merve i prezantoi bashkë Burxhun me Emren. Kerim dhe Emre bashkëpunojnë. Kerim e ka ndjekur për një kohë Merven dhe e ka parë duke mbjellë lule në varrin e Edipit. Arzu nuk e ka falur Ojan pasi ka mësuar lidhjen e saj me Serhanin. Merve mendon se Oja po çmendet prej faktit që ajo dhe Serhan nuk po ndahen. Oja i tregon Merves se është shumë e lumtur me djalin e saj. Oja ia ka shitur shtëpinë Kerimit duke menduar se ai është mik i Edipit.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

I keni gjykuar gabim/ 4 mitet rreth shenjës së Gaforres që duhet të dini patjetër

Publikuar

-

Nga

1-Gaforret janë shumë të ndjeshme dhe ndonjëherë nuk luftojnë dot dhe në betejat që krijojnë vetë. Shumë njerëz gabojnë kur ua marrin për dobësi ndjeshmërinë dhe keqardhjen, por nuk do të thotë që kjo nuk është e vërtetë. Gaforret janë jashtëzakonisht elastikë dhe të aftë të merren me çdo lloj situate sepse në një farë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Urrejnë të mërzisin të tjerët/ 5 shenjat e horoskopit që i mbajnë problemet për vete

Publikuar

-

Nga

Peshorja Njerëzit që i përkasin kësaj shenje horoskopi i shmangin gjithnjë konflikteve sidomos me partnerët e tyre, kështu që ata ripërtypin pakënaqësitë e tyre. Më pas ata mërziten për këtë. Kjo nuk ndodh shpesh por kur ndodh shpërthejnë në emocione dhe bëhen të papërmbajtshëm. Peshqit Peshqit janë nga ata që nuk u pëlqen të lëndojnë […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

E thonë psikologët/ 8 mitet për një martesë të lumtur që nuk duhet t’i injoroni

Publikuar

-

Nga

Shoqërisë sonë i është dashur të krijojë rregulla për mënyrën se si të kemi një martesë të lumtur. Disa psikologë tregojnë se në kemi krijuar kaq shumë mite të cilat realisht kanë ndikuar në balancimin e marrëdhënieve. Në këtë artikull ju do të mësoni disa prek këtyre miteve dhe me shumë mundësi do të keni […]

LEXO TE PLOTE