Connect with Us

“Aktorja që nuk do të plaket kurrë”/ 20 fotot më të “nxehta” të Monica Bellucci-t

Kryesore Show Biz

“Aktorja që nuk do të plaket kurrë”/ 20 fotot më të “nxehta” të Monica Bellucci-t

Publikuar

-

“Aktorja që nuk do të plaket kurrë”/ 20 fotot më të “nxehta” të Monica Bellucci-t

E lindur në vitin 1964, Monica Belluci ka lënë mbresa në historinë e modës dhe aktrimit për shumë vite duke u “shenjuar” si  gruaja që nuk di të plaket.

Ajo e filloi karrierën e saj si modele por më pas e braktisi duke filluar një profesion të ri në jetën e saj, atë të aktrimit. Pas shfaqjes dhe performimit të mrekullueshëm në disa filma në bashkëpunim me aktorët më të mëdhenj të kinematografisë, Monica u bë më pas simboli i gruas elegante dhe pa komplekse edhe kur zhvishej në sete fotografike.

Në vitin 1990 ajo u martua me fotografin Claudio Basso por u divorcua pas 4 vitesh.

E “fiksuar” pas aktrimit, Bellucci synonte Hollywood dhe arriti ta “prekë” në vitin 2000 me filmin që bëri bujë në të gjithë botën, të quajtur Malena.

Por edhe pas një karriere të gjatë , Monica tashmë 54 vjeç, nuk nguron të postojë foto seksi ku tregon linjat e saj të tonifikuara pavarësisht moshës.

Më lart do të gjeni 20 fotot më të komentuara dhe të pëlqyera gjatë viteve të “sex-simbolit”, Monica Belluci.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

Foto/ Bieta Sulo zbulon ambientet e shtëpisë luksoze

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e njohur Bieta Sulo ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale disa pamje nga shtëpia e saj.

Nga pamjet shihen se në ambientet e shtëpisë mbizotëron ngjyra e bardhë dhe kafe. Gjithashtu vihet re se shtëpia është dy katëshe dhe e arreduar me shumë shije.

Përveç pjesës së shtëpisë, Bieta nuk ngurron të shpërndajë dhe foto familjare si këto të sotmet ku shfaqet krahas të birit dhe moderatorit Alban Dudushi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Fansat nuk i ndahen Kim Kardashian/ Përdor fotoshop në çdo foto të saj

Publikuar

-

Nga

Kim Kardashian ka promovuar parfumin më të ri në bashkëpunim me motrën e saj Kylie Jenner.

Dy motrat duken perfekte si në çdo foto që publikoknë në rrjetet sociale. Të kuruara deri në detaj, me forma perfekte, bëjnë të çmenden pas tyre më miliona fansa.

Në foton e fundit, disa nga fansat kritikë të tyre kanë kapur detajin që Kim ka përdorur fotoshop.

Tek këmba e saj e majtë duket qartë se ajo ka 6 gishta dhe ndjekësit kanë nxituar t’ja vënë këtë gjë në dukje.

“Më duket mua apo Kim ka 6 gishta? Ju lutem ta shpjegojë dikush. Jam shumë konfuze, i kam numëruar shumë herë”, ka komentuar dikush.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Më e kërkuara nga meshkujt”/ Ish banorja e Big Brother “e zhveshur” tërësisht nga komplekset

Publikuar

-

Nga

Xhensila Pere është një nga vajzat më të komentuara në shtypin rozë. Ajo njihet për karakterin e saj të drejtëpërdrejtë si dhe nuk ka komplekse.

Përveçse miss, Xhensila ka konkurruar në një nga reality shoët më të ndjekura në Shqipëri, Big Brother, ku u përfol shumë në media.

Gjithashtu Pere është një nga vajzat më të kërkuara nga meshkujt për shkak të formave dhe bukurisë së saj.

CNA.al ka përzgjedhur fotot më provokative të Xhensila Peres që janë komentuar pafund në rrjetet sociale.

LEXO TE PLOTE