Connect with Us

“Do të ketë shumë surpriza”/ Renato Mekolli sjell projektin e veçantë me Gaz Pajën

Kryesore Show Biz

“Do të ketë shumë surpriza”/ Renato Mekolli sjell projektin e veçantë me Gaz Pajën

Publikuar

-

Edhe pse sezoni i dytë i emisionit “Hell’s Kitchen” fillon në muajin tetor, shefi i kuzhinës, Renato Mekolli, ka zbuluar se do të sjellë ndryshime të mëdha.

Pasi tregoi se do të shoqërohej nga një bjonde dhe një brune gjatë konkursit të gatimit, Renato ka zbuluar në një intervistë për “Panorama Plus” se do të sjellë gjithashtu një projekt surprizë me Gaz Pajën.

Megjithëse nuk e ka bërë të ditur se cili do të jetë projekti i ri, shefi i kuzhinës tregoi se ky sezon do të sjellë surpriza të mëdha.

“Gazi bën punën si aktor dhe është perfekt në atë që bën. Përkundrazi, unë i them faleminderit dhe kam qeshur pa fund. Dhe këtë sezon do të këtë akoma më shumë surpriza nga Gazi, pasi do të bashkëpunojmë të dy”, është shprehur Renato Mekolli.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: