Connect with Us

Rikthehet përsëri çifti i preferuar i showbizzit/ Kurorëzojnë për herë të dytë dashurinë e tyre me martesë

Kryesore Show Biz

Rikthehet përsëri çifti i preferuar i showbizzit/ Kurorëzojnë për herë të dytë dashurinë e tyre me martesë

Publikuar

-

Marrëdhënia e tyre romantike mendohej se do të zgjaste gjatë. Por pas problemeve të shumta në marrëdhënien e tyre Belen Rodriguez dhe Stefano De Martino u ndanë nga njeri tjetri.

Por, pak muaj pas rikthimit, çifti ka ndërmend të kurorëzohet me martesë për herë të dytë ku prej disa muajsh në media qarkulloi lajmi se ata po frekuentoheshin sërish dhe nuk munguan postimet në Instagram ku Belen dhe Stefano konfirmuan nëpërmjet fotove se ishin rikthyer së bashku.

Ata do të mbajnë një ceremoni më 20 shtator të këtij viti, datë e cila përkon me martesën e tyre të parë dhe ditëlindjen e Belen-it.

Nga martesa e tyre, Belen dhe Stefano kanë një djalë të quajtur Santiago, i cili me siguri është më i lumturi nga të gjithë për rikthimin e dy prindërve të tij.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: