Connect with Us

“Ti je thesari im”/ Fjolla Morina i bën dedikimin e veçantë vajzës së saj

Kryesore Show Biz

“Ti je thesari im”/ Fjolla Morina i bën dedikimin e veçantë vajzës së saj

Publikuar

-

Fjolla Morina është një ndër këngëtaret më të komentuara të shtypit rozë përsa i përket jetës private.

Ajo është nënë e dy vajzave, Lediana dhe Alayah dhe ka marrëdhënie shumë të mira me to.

Ditën e sotme Fjolla Morina feston 4-vjetorin e lindjes së vajzës së saj të vogël, Alayah. Fjolla ka treguar se ka një lidhje shumë të ngushtë me vogëlushen dhe sigurisht që në këtë ditë nuk mund të mungonte një urim i veçantë për të. Ajo ka publikuar në ‘Instagram’ një foto shumë të ëmbël të vajzës dhe i ka dedikuar disa fjalë të ndjera.

“Vajza ime e bukur gëzuar ditëlindjen! Dita që ti ke lindur është një nga më të paharruarat për mua. Asnjëherë nuk do e harroj momentin kur të mora në krahë për herë të parë. Të dua shumë! Jam nëna më e lumtur në botë që kam një engjëll si ty. Ti je thesari i jetës sime. Gëzuar ditëlindjen dashuria ime”, ka shkruar Fjolla në urimin e saj.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

Këngëtarja shqiptare nuk përmbahet/ Me pije në dorë, puthet në buzë me një vajzë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Bbay G i ka befasuar të gjithë fansat e saj. Së fundi Baby ka publikuar në Instagramin e saj një video ku shfaqet duke pirë me një vajzë.

Dy vajzat duket se po e shijojnë shumë shoqrinë e njëra-tjetrës pasi shfaqen duke qeshur dhe madje kanë shkëmbyer dhe një puthje.

Përveç kësaj Baby G i shkruan mbi videon e publikuar “ Të dua”.

Edhe pse për një kohë të shkrutër u bë shumë e dashur për publikun me këngët e saj, duket se kohët e fundit, fama e Baby G nuk është më sin ë fillimet e saj.


LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Çmendën” mijëra fansa/ Modelja zbulon të vërtetën e lidhjes mes Can Yaman dhe Demet Ozdemir

Publikuar

-

Nga

Aktori me origjinë shqiptare Can Yaman dhe aktorja Demet Ozdemir janë dy personazhe për të cilat mediat rozë kanë shkruar pafund.

Para pak kohësh në mediat e huaja qarkulloi lajmi se dy aktorët janë në një lidhje me njëri-tjetrin.

Edhe pse Can dhe Demet e mohuan të kishin një romancë dashurie mes tyre, mediat shkruanin ende duke publikuar foto të ndryshme nga pushimet e tyre.

Mirëpo së fundi një modele e njohur italiane ka zbuluar të vërtetën rreth çiftit.

Ajo është shprehur se: “Ne u takuam gjatë pushimeve dhe kaluam mjaft mirë me njëri-tjetrin. Can më ftoi edhe në Stamboll. Ai dhe Demet nuk janë në një lidhje, ai ma tha vetë këtë”.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Është bombë e vërtetë”/ Mediat maqedonase shkruajnë për Viola Spiron

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Viola Spiro është një nga vajzat më të ndjekur të ekranit. Prej kohësh ajo moderon emisionin e sportit në “Sport plus”. Duket se bukuroshja bjonde ka arritur të tërheqë vëmendjen e mediave të huaja përsa i përket pamjes së jashtme.

Një nga mediat e njohura maqedonase “Kurir” ka shkruar një artikull për Violën. “Bombë e vërtetë: Për shkak të kësaj moderatoreje të gjithë shqiptarët janë duke ndjekur një emision sporti”, shkruhet në titullin e artikullit.

Në të thuhet se Viola është një nga prezantueset më të komentuara në Shqipëri dhe se biondja magjepsëse është e njohur për bukurinë e saj natyrale.

 

LEXO TE PLOTE