Connect with Us

Cila nga mikeshat do të ndahet nga jeta? Zbuloni çfarë do të ndodhë në “Vrasje të vogla”

Life Style

Cila nga mikeshat do të ndahet nga jeta? Zbuloni çfarë do të ndodhë në “Vrasje të vogla”

Publikuar

-

Seriali turk prej disa muajsh po i mban para ekranit çdo pasdite teleshikuesit shqiptar për shkak të intrigave, ngjarjeve, misterve që ndodhin në të. Personazhet kryesore në këtë serial janë mikeshat, Merve, Oja, Pelin dhe Arzu. Ngjarjet në serial përqëndrohen rreth jetës së tyre dhe armiqësive me njëra-tjetrën. Pas disa episodeve në serial do të ndodh një tjetër fatkeqësi pas ndarjes nga jeta së Edipit.

Këtë herë viktima do të jetë njëra nga mikeshat. Revistawho.com ju zbulon se Arzu është personazhi i cili do të largohet nga jeta në serial pas një aksidenti me makinë. Humbjen e Arzus do e përjetojë keq bashkëshorti i saj Mehmeti i cili do përpiqet të gjejë edhe fajtorin. Na mbetet të presim edhe disa episode për të parë këtë pjesë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

I keni gjykuar gabim/ 4 mitet rreth shenjës së Gaforres që duhet të dini patjetër

Publikuar

-

Nga

1-Gaforret janë shumë të ndjeshme dhe ndonjëherë nuk luftojnë dot dhe në betejat që krijojnë vetë. Shumë njerëz gabojnë kur ua marrin për dobësi ndjeshmërinë dhe keqardhjen, por nuk do të thotë që kjo nuk është e vërtetë. Gaforret janë jashtëzakonisht elastikë dhe të aftë të merren me çdo lloj situate sepse në një farë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Urrejnë të mërzisin të tjerët/ 5 shenjat e horoskopit që i mbajnë problemet për vete

Publikuar

-

Nga

Peshorja Njerëzit që i përkasin kësaj shenje horoskopi i shmangin gjithnjë konflikteve sidomos me partnerët e tyre, kështu që ata ripërtypin pakënaqësitë e tyre. Më pas ata mërziten për këtë. Kjo nuk ndodh shpesh por kur ndodh shpërthejnë në emocione dhe bëhen të papërmbajtshëm. Peshqit Peshqit janë nga ata që nuk u pëlqen të lëndojnë […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

E thonë psikologët/ 8 mitet për një martesë të lumtur që nuk duhet t’i injoroni

Publikuar

-

Nga

Shoqërisë sonë i është dashur të krijojë rregulla për mënyrën se si të kemi një martesë të lumtur. Disa psikologë tregojnë se në kemi krijuar kaq shumë mite të cilat realisht kanë ndikuar në balancimin e marrëdhënieve. Në këtë artikull ju do të mësoni disa prek këtyre miteve dhe me shumë mundësi do të keni […]

LEXO TE PLOTE