Connect with Us

Mund të shpërthejnë nga çasti në çast/ Mos u lidhni kurrë me një vajzë që i përket kësaj shenje

Life Style

Mund të shpërthejnë nga çasti në çast/ Mos u lidhni kurrë me një vajzë që i përket kësaj shenje

Publikuar

-

E keni pyetur ndonjëherë veten përse disa çifte janë të lumtur, kurse të tjerë përfundojnë si mos më keq? Doni apo s’doni ta besoni, edhe yjet kanë ‘’pjesën” e tyre të fajit, pasi disa shenja janë të lindura për të qenë të këqijtë e historisë. Dhe për fat të keq Luani është një prej tyre. Living ju njeh më poshtë me 3 arsyet pse nuk duhet të lidheni kurrë me një vajzë Luan.

Është e paparashikueshme, shkruan In Tv: Në qoftë se mendoni se të lindurit në shenjën e Binjakëve janë të vetmit që ndryshojnë mendje si “Haxhi Pishmani”, me siguri nuk keni njohur një vajzë ose grua Luan, më saktë nuk keni qenë kurrë të lidhur me të. Luaneshat, le të bëjmë një kompromis për t’i quajtur kështu, janë si një minë me sahat që mund të shpërthejë nga çasti në çasti. Një herë duan diçka, pastaj një gjë tjetër, pasi e arrijnë lodhen dhe duan një argëtim të ri, e kjo gjë zgjat në pafundësi. Bëjnë gjithmonë me kokën e tyre dhe në fund u lënë fajin të tjerëve kur gjërat nuk shkojnë mirë.

Dëshiron të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes: Sapo jeni transferuar në shtëpinë e re, jeni marrë të dy me dekorimin, por në fund komplimentet i merr ajo? Nuk kishte sit ë ndodhte ndryshe, në botën e një Luaneshë ekzistojnë ‘’unë, unë dhe..harrova të shkruaj unë?”. Për të është shumë e rëndësishme që të tjerët ta dinë se është truri që fshihet pas gjithçkaje, ajo i di të gjitha e si rrjedhojë vendimet i takojnë asaj. Dëshiron të marrë e para fjalën, të dala e parë në fotografia, t’i thonë se është e para në gjithçka, e kjo gjë nuk e pengon as të injorojë dhe shpesh ‘’eliminojë’’ nga sytë partnerin, kur është momenti i saj i artë. E doni vërtetë një grua të tillë në jetën tuaj?

Është mbretëresha e dramave: Për Luaneshat jeta në çift i ngjan një teatri. Sot janë romantike, të nesërmen humbasin toruan pasi panë një mushkonjë, më pas janë të ëmbla e të qeta, dramatike në kulm dhe viktimizohen pa iu dridhur qerpiku. Me pak fjalë, janë aktore të lindura që i ka zili një horoskop i tërë. Ia vlen vërtetë lidhja me një njeri të tillë?

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Life Style

FOTO-Nuk po i hani ashtu si duhet/ Zbuloni se si duhet t’i gatuani këto 12 ushqime për të pasur përfitime të mëdha shëndetësore

Publikuar

-

Nga

A e dini se po hani në mënyrë të gabuar disa ushqime të caktuara? Asparagu, luleshtrydhet, kosi dhe fasulet janë të gjitha ushqime të shëndetshme, por ne shpesh nuk i hamë si duhet dhe përfundojmë duke mos i përfituar ushqyesit e tyre. “BrightSide”, ka renditur 12 ushqime që me siguri keni qenë duke i ngrënë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Zbulohen shifrat e frikshme/ Përse fëmijët dhe adoleshentët ndihen të trishtuar dhe në depresion në ditët e sotme

Publikuar

-

Nga

Prej disa vitesh, sipas sondazheve, të rinjtë duket se ndihen gjithnjë e më shumë të palumtur, të trishtuar dhe në depresion.Sipas shifrave të fundit , ka pasur një rritje drastike të çrregullimeve të humorit dhe shqetësimit psikologjik tek adoleshentët dhe të rriturit e sotëm. Sipas “Bright Side”, psikologu që vepron në çështjen e të rriturve dhe adoleshentëve të […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

FOTO-Shkalla më e famshme në botë/ Pas filmit “Joker”, turistët po bëjnë namin në këtë zonë

Publikuar

-

Nga

Trendet në rrjetin më të përdorur social “Instagram”, po ndryshojnë cdo ditë e më shumë. Këtë herë “fiksimi” më i ri i përdoruesve është një dhe i vetëm: shkallët e Joker- it. Pasi pushtoi kinematë fillimin e këtij muaji,admiruesit e “Joker”, janë duke rikrijuar imazhin e rolit të portretizuar nga Joaquin Phoenix, i cili në […]

LEXO TE PLOTE