Connect with Us

“Ja pse e dua vendin nga vij”/ Rita Ora “ngre në qiell” Dafina Zeqirin dhe Taynën

Kryesore Show Biz

“Ja pse e dua vendin nga vij”/ Rita Ora “ngre në qiell” Dafina Zeqirin dhe Taynën

Publikuar

-

Ditën e djeshme Tayna dhe Dafina Zeqiri kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të parë të titulluar “Bye Bye”.

Kënga është kthyer në hit që në momentet e para të publikimit dhe është pëlqyer shumë nga publiku.

Të gjithë këngëtarët e famshëm dhe personazhe të njohur e mbështetën dhe shprehën komplimentat e tyre në rrjetet sociale.

Njër prej tyre ishte dhe këngëtarja Rita Ora e cila nëpërmjet një statusi i ka uruar vajzat për këngën dhe është shprehur dhe njëherë krenare për vendin e origjinës.

“A mund të them që ne vajzat kosovare jemi kaq të mira! Dreqin e dua vendin nga vij! Dhe jam shumë e lumtur teksa shoh që gratë po marrin kontrrollin, janë vetëvetja dhe frymëzuese.

Faleminderit vajza që po përfaqësoni lirinë dhe që tregoni se jeni shumë lart dhe njëkohësisht shumë seksi”, shkruan Rita Ora në Instastoryn e saj.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

Foto/ Bieta Sulo zbulon ambientet e shtëpisë luksoze

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e njohur Bieta Sulo ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale disa pamje nga shtëpia e saj.

Nga pamjet shihen se në ambientet e shtëpisë mbizotëron ngjyra e bardhë dhe kafe. Gjithashtu vihet re se shtëpia është dy katëshe dhe e arreduar me shumë shije.

Përveç pjesës së shtëpisë, Bieta nuk ngurron të shpërndajë dhe foto familjare si këto të sotmet ku shfaqet krahas të birit dhe moderatorit Alban Dudushi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Fansat nuk i ndahen Kim Kardashian/ Përdor fotoshop në çdo foto të saj

Publikuar

-

Nga

Kim Kardashian ka promovuar parfumin më të ri në bashkëpunim me motrën e saj Kylie Jenner.

Dy motrat duken perfekte si në çdo foto që publikoknë në rrjetet sociale. Të kuruara deri në detaj, me forma perfekte, bëjnë të çmenden pas tyre më miliona fansa.

Në foton e fundit, disa nga fansat kritikë të tyre kanë kapur detajin që Kim ka përdorur fotoshop.

Tek këmba e saj e majtë duket qartë se ajo ka 6 gishta dhe ndjekësit kanë nxituar t’ja vënë këtë gjë në dukje.

“Më duket mua apo Kim ka 6 gishta? Ju lutem ta shpjegojë dikush. Jam shumë konfuze, i kam numëruar shumë herë”, ka komentuar dikush.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Më e kërkuara nga meshkujt”/ Ish banorja e Big Brother “e zhveshur” tërësisht nga komplekset

Publikuar

-

Nga

Xhensila Pere është një nga vajzat më të komentuara në shtypin rozë. Ajo njihet për karakterin e saj të drejtëpërdrejtë si dhe nuk ka komplekse.

Përveçse miss, Xhensila ka konkurruar në një nga reality shoët më të ndjekura në Shqipëri, Big Brother, ku u përfol shumë në media.

Gjithashtu Pere është një nga vajzat më të kërkuara nga meshkujt për shkak të formave dhe bukurisë së saj.

CNA.al ka përzgjedhur fotot më provokative të Xhensila Peres që janë komentuar pafund në rrjetet sociale.

LEXO TE PLOTE