Connect with Us

“Ka qenë një ëndërr”/ Tayna rrëfen të gjitha sukseset e saj

Kryesore Show Biz

“Ka qenë një ëndërr”/ Tayna rrëfen të gjitha sukseset e saj

Publikuar

-

Tayna është një nga këngëtaret më të suksesshme të momentit. Në vetëm një vit, reperja ka arritur të numërojë 11 këngë hite me miliona klikime në Youtube.

Gjithashtu mbi 1 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram. 22 vjeçarja është shprehur se për të ky ka qenë viti i ëndrrave.

“1 vit, 11 këngë, 1 milion ndjekës, duke filluar nga 10 mijë. Faleminderit, ky vit ka qenë ëndrra më e bukur. Ju dua”, ka shkruar Tayna në postimin e saj më të fundit në ‘Instagram’, ku shfaqet e kuruar deri në detaje dhe e veshur e gjitha në ngjyrë rozë.

Vetëm pak ditë më parë, ajo solli një tjetër bashkëpunim me dy reperët e njohur, Mc Kresha dhe Lyrical Son, që siç tregoi vetë Tayna kanë shërbyer si një frymëzim për të sepse rrugëtimi i saj në muzikë nisi duke realizuar një ‘cover’ të këngës së tyre.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tayna (@tayna) on

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“Nuk është se kam dalë me tanga”/ Anxhela Peristeri flet për komentet negative të ndjekësve

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri është një nga personazhet më të dashura për publikun. Ajo ka publikuar klipin e saj të fundit “Shpirt i bukur”, i cili  ka korrur shumë sukses dhe është pëlqyer shumë nga njerëzit.

Përpos këngës ajo çka bëri më shumë bujë në mediat rozë ishte veshja e saj në klip. E veshur me të brendshme dhe një fustan nuse të zbuluar Anxhela u komentua pafund.

E ftuar tek Arjan Çani në Zonë e lirë Anxhela ka sqaruar dhe një herë se për të pamja në klip nuk kishte asgjë të ekzagjeruar.

“E ndrojtur nuk jam, nuk kam qenë ndonjëherë. Fustani është i pranueshëm, nuk është se kam dalë me tanga, mua nuk mu duk i ekzagjeruar. Fustani ishte gati, nuk është se ishte i prerë posaçërisht për mua, por ishte perfekt për klipin.  Ata që kanë një fjalë të keqe për të thënë do ta thonë patjetër.”/ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“E kam toleruar edhe pse…”/ Ish deputetja flet për fotot provokuese të vajzës së saj

Publikuar

-

Nga

Modelja Ada Deda është përfolur shumë në media për fotot e saj provokative në rrjetet sociale. Fillimisht ajo u bë e njohur falë nënës së saj ish deputetes së PD, Albina Deda, e cila ka folur në emisionin e Rudinës për komentet e mediave të ndryshme për fotot e të bijës.

Deda u shpreh se shpesh herë i ka toleruar fotot provokuese të së bijës, pavarësisht se nuk ndihej mirë kur shikonte lajmet në portale.

“Fotot provokuese të vajzës i kam toleruar, por kam besim tek Ada. Duke qenë se edhe vetë kam qenë pjesë e ngacmimeve të mediave i kam marrë këto ngacmime si komerçializim të medias. Fillimisht kur shikoja portalet që shkruanin nuk ndihesha mirë, por kur vinte Ada e kaloja.

Nuk i kam thënë asnjëherë që të ndalojë së bëri foto, madje kur shkojmë me pushime jam unë ajo që i bëj foto. Gazetaria dhe moda shkrihen mirë bashkë dhe në të ardhmen shpresoj që Ada të jetë një ndër gazetaret më të mira në vend. Kur të jetë profesionalisht e realizuar mund ti futet edhe politikës”, tha Albina Deda.

“Ka pasur edhe momente që kur shihte lajmet, mi çonte mua dhe më shkruante: Shiko çfarë kanë bërë.

Por unë vija dhe e merrja me të mira. Asnjëherë s’më ka thënë mos bëjë foto, por kur jemi me pushime mi bën ajo fotot”, tha Ada.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Po e përndjekin vetëm vajzat e bukura/ Pas ndarjes nga Nora, Roberti sqaron komplimentin e fanses

Publikuar

-

Nga

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit ka bërë bujë të madhe në të gjitha mediat rozë. Pas lajmit të ndarjes, Roberti ka qenë më së shumti në qendër të vëmendjes të mediave të cilat kanë shkruajtur për “romancat” e mundshme të dashurisë të tij.

Së fundi një kompliment i një fanse ka bërë sërish namin, e cila ka komplimentuar këngëtarin. Ky i fundit ka publikuar mesazhin dhe ka falenderuar fansen.

Pas kësaj filluan sërish thashethemet pasi tashmë Roberti është beqar. Por kjo nuk i ka pëlqyer Robertit, i cili ka reaguar përmes një postimi ku shprehet se nuk ka asgjë të keqe të falenderosh një fans për një kompliment.

LEXO TE PLOTE